League of Legends – Którzy mistrzowie dżungli kontra Udyr


Nowa przeróbka Udyra nie tylko sprawiła, że ​​bohater jest bardziej estetyczny. Jest teraz zagrożeniem w dżungli, chociaż jego współczynnik zwycięstw tego nie odzwierciedla.

Wcześniej wiedzieliśmy, że Udyr stanie się ucieleśnieniem półbogów League of Legends z Freljordu, a przynajmniej będzie czerpał z nich swoje umiejętności. Wypuszczenie bohatera przez Riot potwierdziło, że przeróbka jest niesamowita.

Choć może to być niesamowite, nadal nie weźmie udziału w Mistrzostwach Świata 2022, ze względu na niestabilny charakter jego miejsca w mecie.

Gracze SoloQ, którzy grali przeciwko kompetentnemu Udyrowi, zadają sobie pytanie, jak pokonać tego potwora z dżungli. W końcu, mimo że jego wskaźnik wygranych jest zły, jest drugą najczęściej graną dżunglą w grze i najczęściej zakazaną.

Oznacza to, że wielu graczy wciąż uczy się mistrza, a dużo bardziej obawia się tego, co wnosi do stołu. Udyr ma cztery kontry do swojego stylu gry i zestawu:

  • Przetaczać się
  • Krewni
  • Bel’Veth
  • Lillia

Gry o zamieszkach


League of Legends — obecnie Kayn przeciwstawia się wszystkim, nie tylko Udyr

Przetaczać się jest czołowym przeciwpancernym bohaterem, który nie pozwala Udyrowi tak łatwo kumulować pancerza i odporności na magię. jeśli to zrobi, Zniewolenie Trundle’a pozbawi go go i uczyni z Trundle bestię mistrza.

Spokrewnieni i Bel’Veth, z drugiej strony to bohaterowie z wyjątkowo dobrym skalowaniem, co pozwala łatwo zabić Udyra i przeprowadzić grę z brutalną siłą, jeśli minie wystarczająco dużo czasu. Wszystko, co musisz zrobić, to unikać zabijania go we wczesnej fazie gry i walczyć tam, gdzie go nie ma, ponieważ twoje prędkości w dżungli są porównywalne.

Lillia, jest jednak bohaterem, którego wybierasz, jeśli wiesz, jak nią grać i chcesz zniszczyć główną grę Udyra. Jest w stanie zadawać temu czołgowi nieuchronne obrażenia, będąc jednocześnie jednym z niewielu bohaterów w grze, którzy potrafią krążyć wokół Udyra. Nie możesz się ukryć przed Udyrem, ale cholernie możesz go ominąć.

Czytaj więcej wiadomości ligowych

Źródło : https://www.altchar.com/guides/league-of-legends-which-jungle-champions-counter-udyr-aDFzD7M63mNM