League of Legends — Jak’Sho Proteańska pisanka


League of Legends jest pełne pisanek, jeśli ktoś wie, gdzie ich szukać. Są albo nawiązaniem do inspiracji dla bohatera, albo zapowiedzią czegoś nowego.

Riot Games od samego początku umieszcza Easter Eggs w League of Legends, nawiązując w ten sposób do rzeczy, które je zainspirowały, lub drażniąc nowych bohaterów.

Najbardziej znanym tego przykładem jest również przedmiot, a dokładniej Ostrze Zniszczonego Króla, które drażniło wydarzenia Zniszczenia na wiele lat przedtem, zanim to się stało.

Teraz jednym z nowych przedmiotów wydanych w przedsezonie 2023 jest Jak’Sho the Protean, a po jego nazwie możemy już wywnioskować, że ma on jakiś związek z Pustką.

Jeśli użyłeś tego przedmiotu w grze lub ktoś z obu drużyn go zbuduje, spełniając jakieś nieznane jeszcze wymagania, możesz zostać uznany za godnego przez Proteana Jak’Sho i pochłonąć część twojej mocy.

Gry Riot


League of Legends — Jak’Sho to strój podobny do tego, który nosi Kai’Sa

Nie wiemy, co to oznacza, ponieważ większość graczy początkowo myślała, że ​​to fałszywy komunikat systemowy, który później został obalony.

Jednak może to być zwiastun następnego bohatera League of Legends, tak samo jak przed wydaniem Setta, gdzie gracze otrzymali karty wspominające o Bossie, które następnie dały im Setta za darmo po jego uwolnieniu.

W tamtym czasie wymogiem było zdobycie 10 pierwszych krwi. Teraz, kto wie, jakie są wymagania, wiemy tylko, że uznanie Jak’Sho prawdopodobnie się opłaci.

NIE PRZEGAP:

Źródło : https://www.altchar.com/game-news/league-of-legends-jaksho-the-protean-easter-egg-aZ6FX7Y0gw57