League of Legends — informacje o aktualizacji 12.8 — data premiery, księżycowy


W tym miejscu wyjaśnimy wszystko, co się zmienia i dodaje w League of Legends Łatka 12.8.

LoL Łatka 12.8 trafia na PBE na zwykły dwutygodniowy okres testowy. Spojrzenie na jego Opis zmian ujawnia swoje Data wydania oprócz dodania zestawu nowych skórek z wielu linii, w tym Lunar i Solar Eclipse.

Riot Games wydaje regularne aktualizacje swojej popularnej gry MOBA, dlatego jej harmonogram poprawek jest niezbędny, aby śledzić, kiedy ma się ukazać następna. Data premiery LoL Patch 12.8 została wyznaczona na środę, 27 kwietnia, kiedy to zmiany, które przeszły testy, trafią na serwery live.

League of Legends Patch 12.8

Na PBE gracze mogą wypróbować następujące osiem nowych skórek: Gangplank the Betrayer (1350 RP), Sea Dog Yasuo (1350 RP), Solar Eclipse Kayle (1350 RP), Solar Eclipse Sejuani (1350 RP) i Solar Eclipse Sivir (1820 RP), Lunar Eclipse Aatrox (1350 RP), Lunar Eclipse Senna (1350 RP) i Lunar Eclipse Senna Prestige Edition (125 ME).

League of Legends — informacje o aktualizacji 12.8 — data premiery, skórki zaćmienia księżyca i słońca oraz nie tylko
League of Legends — informacje o aktualizacji 12.8 — data premiery, skórki zaćmienia księżyca i słońca oraz nie tylko

Harmonogram konserwacji LoL 12.8 jest zawsze ujawniany bliżej przed premierą. Zazwyczaj wdrożenie poprawek w różnych regionach zajmuje około 3 godzin. Zapoznanie się z naszym artykułem o stanie serwerów League of Legends to dobry sposób, aby być na bieżąco z przestojami serwerów spowodowanymi wdrożeniem łatek lub innymi przyczynami.

Wieśniak otrzyma znaczny zestaw zmian, które mają wydłużyć czas, jaki może spędzić w swojej ostatecznej formie, jednocześnie dając graczom więcej swobody.

Mid-scope aktualizacja Olafa również trafia na PBE, chociaż nie planujemy, aby zmiany miały trafić na serwery aktywne do patcha 12.9.

Powinniśmy dowiedzieć się więcej o innych nadchodzących zmianach balansu, ponieważ League 12.8 pozostanie na PBE i zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko dowiemy się więcej.

League of Legends jest darmowe i dostępne już teraz na PC.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o grach na PC, śledząc GameWatcher na Świergotoglądając nasze filmy na Youtubedając nam lajka Facebooki dołączasz do nas dalej Niezgoda. Możemy również zawierać linki do sklepów stowarzyszonych, co daje nam niewielką prowizję, jeśli coś za ich pośrednictwem kupisz. Dziękuję Ci.

Źródło : https://www.gamewatcher.com/news/league-of-legends-patch-12-8