League of Legends i Valorant: dostępne oferty specjalne

Koniec ofert Prime Gaming dla graczy League of Legends i Valorant

Jeśli jesteś graczem League of Legends lub Valorant i subskrybentem Prime Gaming, Riot Games i Amazon oferują ostatni gratis do odebrania w związku z oficjalnym rozstaniem się obu firm. Zakończenie ich współpracy miało miejsce na początku grudnia, co oznaczało koniec miesięcznych dystrybucji łupów, którymi gracze League of Legends i Valorant cieszą się od lat.

Najnowsze oferty łupów

Najnowsza dystrybucja łupów w League of Legends obejmuje gwarantowane trwałe epickie skórki, losowe odłamki bohaterów, skórkę Mystic Ward, 30-dniowe zwiększenie PD, 350 RP i inne gadżety w grze. Możesz odebrać ten pakiet nawet jeśli dopiero co zarejestrowałeś się, więc jeśli nie możesz się doczekać dołączenia do Prime Video i Prime Gaming, teraz jest na to świetny moment, szczególnie jeśli jesteś graczem League of Legends.

Valorant zawsze był bardziej skąpy w gratisach Prime Gaming niż League of Legends, a jego najnowsza oferta nie jest wyjątkiem, ponieważ można było zdobyć jedynie ikonę sprayu. Jest jednak darmowy, więc nie ma na co narzekać.

Data dostępności oferty

Najnowszy pakiet League of Legends Prime Gaming będzie dostępny dopiero 14 marca, a pakiet Valorant – dopiero 26 lutego, więc zgarnij go, póki jeszcze możesz.

Aktualizacja dla graczy odbierających łupy z Prime Gaming

Prime Gaming zdecydowało się nie kontynuować naszej promocji, co oznacza, że ​​ostateczne dystrybucje wszystkich naszych gier zakończą się w marcu 2024 roku. Wiemy, że jest to rozczarowujące i chcemy poinformować Cię o tym tak szybko, jak to możliwe.

Źródło: sparkchronicles.com