League of Legends Eternals Series 2 wreszcie uruchamia się po długim oczekiwaniu


Opublikowany: 2022-11-17T04:57:38

Zaktualizowano: 2022-11-17T04:57:51

Kontrowersyjny moduł śledzący statystyki League of Legends, Eternals, w końcu uruchamia Serię 2 w sezonie 13. Nowe moduły śledzące są dostępne od łatki 12.22 LoL, prawie trzy lata po premierze Serii 1.

Patronowie zostali po raz pierwszy wprowadzeni do League of Legends w 2019 roku i spotkali się z dużą krytyką. Moduły do ​​śledzenia statystyk, płatne za setki dolarów za pełny zestaw, były postrzegane jako niepotrzebne ⁠— i nie śledziły wstecznie statystyk graczy.

Jednak teraz, gdy wyzwania są już dostępne w sezonie 12, programiści są teraz gotowi do wydania nowego zestawu Patronów w samą porę na sezon 13 League of Legends.

Eternals Series 2 rozpocznie się 17 listopada 2022 r., a trzy nowe moduły śledzące będą teraz dostępne dla każdego bohatera w grze. Ceny pozostają podobne do serii 1: pojedynczy zestaw kosztuje 600 RP, a pełną kolekcję można znaleźć w przepustce Eternals Series 2 za 6400 RP.

Podczas premiery Riot będzie oferować 60% zniżki na Patronów serii 1, a w ciągu pierwszych trzech miesięcy od premiery pojawi się również zniżka na serię 2, ponieważ Riot próbuje zwiększyć wykorzystanie płatnego systemu śledzenia.

Gry Riot

Gracze będą mogli wybierać między Patronami Series 1, Series 2 i Starter Series, aby wyświetlać je w grze.

Dokładne statystyki śledzone w ramach Eternals Series 2 nie zostały udostępnione przed premierą. Eternals Series 1 została stworzona tak, aby odwoływać się do głównego bohatera, z typowymi kombinacjami w każdym zestawie. Seria 2 prawdopodobnie będzie opierać się na tym.

Wydanie Eternals Series 2 będzie również zawierało dostosowane wymagania związane z kamieniami milowymi. Oznacza to, że gracze mogą zacząć śledzić wyniki „Osobistego rekordu” od samego początku. Zostanie to dodane z mocą wsteczną również do Patronów Serii 1 i Serii Startowej.

Zaktualizujemy to o wszystkie najnowsze szczegóły League of Legends Eternals Series 2, gdy tylko zostaną udostępnione.



Źródło : https://www.dexerto.com/league-of-legends/lol-eternals-series-2-launch-1987277/