League Of Legends Esports spada na Mistrzostwach 2022; Wszystko co musisz wiedzieć


Drużyny zbiorą się na Mistrzostwach Świata 2022, aby wziąć udział w walce o najwyższą nagrodę w LoL Esports. Fani mogą oglądać na żywo każdy ekscytujący mecz na lolesports.com, począwszy od etapu wstępnej, aby mieć szansę na wygranie specjalnych nagród! Nagrody można zdobyć, grając w Pick’Em lub poprzez dropy na lolesports.com w specjalnych momentach transmisji.

Riot Games oficjalnie ogłosiło, że dropy będą obecne na Mistrzostwach Świata League of Legends w 2022 roku. Fani mogą połączyć swoje konto League ze stroną internetową i odebrać nagrody podczas zawodów, jeśli obejrzą wydarzenie na oficjalnej stronie LoL Esports. Możesz także udostępniać swoje nagrody w mediach społecznościowych, dotykając przycisku udostępniania. Czytaj dalej, aby otrzymywać informacje o tym, jak zdobyć te dropy i kiedy będą dostępne.

Jak zarobić krople

Podczas oglądania meczów w określonych momentach turnieju fani będą mieli szansę otrzymać losową nagrodę po zalogowaniu się na lolesports.com za pomocą swojego konta Riot. Aby zyskać szansę na otrzymanie niesamowitych nowych ekskluzywnych nagród Drop, weź udział w całym turnieju i dołączaj codziennie, aby korzystać z okazji. Możesz sprawdzić swoje nagrody na stronie Centrum nagród. Nawet jeśli nagrody mogą się różnić w zależności od kraju, w zależności od przepisów i ograniczeń, większość tegorocznych nagród będzie dostępna na całym świecie lub będzie dostępna dla większości widzów w tym czasie.

Najlepsze czasy na zdobywanie kropli

Riot Games podało również wskazówki dotyczące czasu, w którym najprawdopodobniej otrzymasz drop, takie jak:

  • Kiedy jest Pentakill.
  • Kiedy jest triple lub quadrakill.
  • Podczas ceremonii otwarcia i zamknięcia lub pomiędzy grami.
  • Na początku pierwszej gry każdego etapu (rozgrywki wstępne, faza grupowa, ćwierćfinały, półfinały i finały).

Przeczytaj także: Szczegóły PUBG Global Championship 2022, harmonogram, nagrody pieniężne

Źródło : https://kheltalk.com/esports/league-of-legends-esports-drops-at-worlds-2022-all-you-need-to-know/