League of Legends EMEA Champions Queue: harmonogram, kwalifikacje, wszystkie szczegóły


League of Legends oficjalnie ogłosiło włączenie kolejki Mistrzów EMEA. Jako integralna część nowego ekosystemu EMEA, który jest wprowadzany przez twórców League of Legends na tegoroczną scenę rywalizacji, zostanie teraz uwzględniona kolejka EMEA LoL Champions Queue (CQ).

Ta zadebiutuje 24 stycznia. CQ EMEA rozpocznie się równolegle z zimowym splitem LEC 2023. Da to obecnym graczom LEC i młodym graczom z ERL możliwość trenowania w bardziej wymagających i konkurencyjnych warunkach. Ci gracze będą mogli trenować w doskonałych ustawieniach przypominających kolejkę solo z EMEA CQ. Gracze otrzymają w ten sposób przestrzeń do doskonalenia swoich umiejętności.

Serwer Discord należący do Riot będzie używany do zarządzania CQ League of Legends EMEA. Jeśli gracze będą mieli jakiekolwiek problemy, administratorzy będą pod ręką, aby służyć jako główny punkt kontaktowy i zapewnić płynne działanie. Ponieważ usługa będzie korzystać z tego samego harmonogramu łat, co LEC, wszyscy bohaterowie, którzy zostali wykluczeni z rywalizacji, również zostaną wykluczeni z CQ.

Kolejka Mistrzów League of Legends EMEA

Champions Queue to adaptacyjny system League of Legends, dostępny tylko dla zaproszonych graczy, który umożliwia zarówno profesjonalnym, jak i rozwijającym się graczom trenowanie w ustrukturyzowanym otoczeniu. Oferuje kanały komunikacji audio, raporty z meczów i zautomatyzowaną konfigurację lobby. Prywatny kanał Discord zostanie udostępniony wszystkim kwalifikującym się uczestnikom. Tutaj gry między graczami będą planowane, śledzone i organizowane. System tabeli liderów, który będą mogli zobaczyć fani, będzie również wkrótce dostępny.

Harmonogram kolejki Mistrzów EMEA

Od 24 stycznia do 23 lutego odbędzie się pierwszy podział kolejki EMEA LoL Champions. Będzie działać od 22:00 do 02:00 CET we wtorki, środy, czwartki i piątki. Odbywać się to będzie w jednym czterogodzinnym bloku każdego dnia. Wybory poza rolą będą dozwolone w ostatniej godzinie kolejki, ponieważ w tym czasie może być mniej dostępnych graczy.

  • Split 1 – 24 stycznia – 23 lutego
  • Split 2 – 28 lutego – 31 marca
  • Split MSI – do ustalenia
  • Podział 3 – 30 maja – 30 czerwca
  • Podział 4 – 4 lipca – 11 sierpnia

Uprawnienia do kolejki League of Legends EMEA Champions

  • Zarejestrowani rezerwowi LEC (arcymistrz lub wyższy w kolejce solo w poprzednim lub bieżącym sezonie)
  • Akredytowani zawodnicy pierwszego składu ERL, w tym: LFL – France Prime League – DACH Superliga – Hiszpania TCL – Turcja Ultraliga – Europa Wschodnia
  • Profesjonalni gracze, którzy rywalizowali w LEC przez co najmniej jeden sezon (arcymistrz lub wyższy w kolejce solo w poprzednim lub bieżącym sezonie)

Rada graczy CQ z regionu EMEA

Kilka tygodni po debiucie zostanie utworzona Rada Graczy CQ EMEA. Celem rady będzie podjęcie decyzji, komu przysługuje dostęp do CQ w regionie EMEA. Obejmuje to cofnięcie dostępu z powodów dyscyplinarnych lub zatwierdzenie ewentualnych nowych uczestników i ustanowienie przyszłych standardów.

Deweloperzy League of Legends zapewnili, że będą współpracować z graczami LEC i ERL, aby zagwarantować zróżnicowaną grupę graczy, których wspólnym celem jest utrzymanie CQ w regionie EMEA jako wysoko wykwalifikowanej i bezpiecznej lokalizacji do ćwiczeń. rada.

Przeczytaj także: Nowy sezon League Of Legends: projektanci gier rozmawiają o tym, co będzie dalej

Źródło : https://kheltalk.com/esports/league-of-legends-emea-champions-queue-schedule-eligibility-all-details/