League of Legends: dżungla Rek’Sai otrzyma wzmocnienia w patchu 14.5

Rek’Sai otrzymuje wzmocnienie w patchu 14.4 League of Legends

League of Legends oferuje teraz aż 167 grywalnych bohaterów na Summoner’s Rift. Jednak niektórym z tych bohaterów nie poświęca się takiej samej uwagi, jak innym, bardziej popularnym bohaterom. Rek’Sai jest jedną z nich. Twórcy LoL postanowili wprowadzić drobne zmiany, aby w patchu 14.4 uczynić ją bardziej konkurencyjną, ale to nie wystarczyło, aby zwiększyć jej współczynnik zwycięstw i współczynnik gry.

Zmiany Rek’Sai w nadchodzących aktualizacjach

Meta League of Legends stale się rozwija, a niektórzy bohaterowie mają trudności z przystosowaniem się. Rek’Sai jest jednym z tych mistrzów. Jest dżunglerką, która używa tuneli do poruszania się po mapie i karania swoich przeciwników. Pomimo zmian wprowadzonych w patchu 14.4, tempo gry pozostało takie samo. Dlatego w patchu 14.5 zostaną mu przyznane nowe wzmocnienia.

Nadchodzące zmiany dla Rek’Sai

Planowane zmiany dla Rek’Sai w patchu 14.5 obejmują ulepszenia jego animacji i szybkości ataku, a także dostosowanie obrażeń jego umiejętności. Zmiany te mają na celu wzmocnienie jej roli jako wojownika, jednocześnie zmniejszając jej skuteczność jako zabójcy.

Zmiany te znacznie zwiększają obrażenia zadawane przez jej zestaw, ale usunięcie możliwości anulowania jej automatycznych ataków za pomocą umiejętności Gniew Królowej może nie zadowolić niektórych graczy.

Wniosek

Jeśli szukasz nowego dżunglera do gry, spójrz na naszą listę najlepszych bohaterów w LoL. Przeanalizowaliśmy także wszystkie rankingi LoL. Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi gier komputerowych, śledząc nas w Google News lub skorzystaj z naszych ofert specjalnych w narzędziu PCGN Deals Tracker, aby zaoszczędzić pieniądze.

Źródło: www.bing.com