League Of Legends dokucza przyszłym mistrzom, Milio i Naafiri


Starsi bohaterowie wciąż cieszą się w tym sezonie miłością dzięki aktualizacjom i przeróbkom.


League of Legends wypuściło w tym roku dwóch nowych bohaterów: Milio, zaklinacza i Naafiri, zabójcę. Gdy pojawią się nowi bohaterowie, starzy nie zostaną zapomniani, a Nidalee, Varus i Aurelion Sol otrzymają aktualizacje w nadchodzących miesiącach.


Rozpoczynając sezon 2023, League of Legends opublikowało film „LoL Pls”, w którym pracownicy Riot Games informują graczy, czego mogą oczekiwać od różnych zespołów deweloperskich w tym roku. Producent wykonawczy Jeremy Lee podsumowuje zmiany przedsezonowe i rzuca okiem na nowe skórki. Chris Roberts, kierownik projektu w zespole Game Loop, wyjaśnia dodanie resetu rankingowego w połowie roku, który nastąpi tego lata.

WIDEO DUALSHOCKERA DNIA

POWIĄZANE: Projektanci League Of Legends wyjaśniają zmiany w pozycjach agencji i mitycznych przedmiotach w sezonie 2023

Segment dotyczący mistrzów zaczyna się o 7:24 w filmie na YouTube. Lexi Gao, kierownik produktu ds. bohaterów, omawia ulepszenia starszych bohaterów i przedstawia bohaterów, którzy pojawią się w tym roku. Gracze mogą spodziewać się aktualizacji lektorów dla Nidalee i Varusa, a także aktualizacji midscope dla bohaterów przez cały 2023 rok. Przeróbka Aureliona Sola zostanie wydana w łatce 13.3, dając niebiańskiemu smokowi nową, potężną superumiejętność: Falling Star / The Skies Descend. Po aktualizacji Aurelion Sol na Summoner’s Rift pojawią się nowe twarze.

Pierwszym nowym mistrzem sezonu będzie Milio, młody i żądny przygód zaklinacz pochodzący z izolacjonistycznego narodu Ixtal. Cudowne dziecko specjalizujące się w aksjomatach ognia, Milio używa ognia do leczenia, a nie do niszczenia. Gao mówi, że Milio wybiera się w podróż do Ixaocan, stolicy Ixtal, gdzie musi zmierzyć się ze starożytnym artefaktem zwanym Vidalionem.

Drugim bohaterem przybywającym na Summoner’s Rift jest Naafiri, zabójca ze środkowej alei z prostym zestawem umiejętności. Naafiri to Darkin, który jest skorumpowanym wojownikiem Wyniesionych uwięzionym w broni. Po przebudzeniu Naafiri odkrywa, że ​​zamieszkuje kilka ciał i wyrusza na poszukiwanie innych Darkinów. Gao dodaje, że Naafiri będzie jedynym mistrzem wydanym w tym roku bez koszulki.

Na zakończenie tego segmentu Gao krótko wspomina, że ​​przyszli bohaterowie, którzy wciąż są opracowywani, obejmują „zgłodniałego dżunglera” i „artystycznego środkowego”. Film przedstawia grafiki koncepcyjne dwóch nienazwanych bohaterów — mroczny i złowrogi zamek reprezentuje dżunglera, a wieża w stylu Ionii wskazuje na przeszłość środkowego pasa. „W tej chwili jest trochę za wcześnie, aby o nich mówić”, powiedział Gao, „ale uważaj na przyszłe zwiastuny”.

DALEJ: League Of Legends ujawnia Festyn Księżyca 2023 w grzeŹródło : https://www.dualshockers.com/league-of-legends-teases-future-champions-milio-naafiri/