League of Legends dodaje zwierzaki z dżungli


Riot Games planuje kolejną zmianę w dżungli na nadchodzący przedsezon League of Legends i tym razem robi coś zupełnie nowego. Przegląd zmian w dżungli w tym tygodniu potwierdził, że Riot doda zwierzaki do dżungli, które pomogą oczyścić dżunglę w samej dżungli, a także nieco wzmocnią bohaterów. Jednak pełne plany Riot nie zostały ujawnione, więc na razie wiemy tylko o dokuczaniach, aby zasugerować, co może nadejść.

Kilka zmian w dżungli zostało po raz pierwszy omówionych w filmie Lol Pls, skupiającym się na nadchodzącym przedsezonie i kilku nadchodzących bohaterach. Te zwierzaki wywodzą się z planowanych zmian w samych przedmiotach do dżungli, które według Riot nie zapewniają obecnie zbytniego podekscytowania ani czytania, jeśli chodzi o przedmioty takie jak Czerwone Porażenie. Riot nie wróci do czasów Spirit of the Elder Lizard ani Wriggle’s Lantern, ale zamiast tego wypróbuje nową strategię poprzez te zwierzaki.

„Te zwierzaki pomogą ci robić małe rzeczy w dżungli, takie jak oczyszczanie lub eliminowanie epickich potworów (pomyśl o starym szczeniaku Nasyconego Pożeracza)”, czytamy w poście na stronie League, który towarzyszy filmowi. „Kiedy jesteś w dżungli, powoli rośniesz i karmisz swojego zwierzaka, aż będzie wystarczająco duży, abyś stał się silniejszy”.

Dwa wczesne obrazy pokazały, na co patrzy Riot, chociaż twórcy wyjaśnili, że koncepcje pojawiły się bardzo wcześnie i że sprawy będą wyglądać inaczej, gdy pomysł zostanie w pełni zrealizowany. Jeden obraz poniżej przedstawia małego wilka podążającego za Mundo przez dżunglę, podczas gdy inny pokazuje Riot używający efektów w części, w której zwierzak wzmacnia gracza.

„Naszym najwcześniejszym prototypem był wilk z dżungli, który podążał za tobą, a kiedy zabiłeś obóz, pociski Ahri fox były wystrzeliwane w paszczę wilka” – napisano w poście. „W pewnym momencie wilk stał się naprawdę mały (w przeciwieństwie do naszej miłości) i przywarł do twojej głowy. Potem błysnęła na ciebie nowa wersja tygrysiej formy Udira (wkrótce będzie przestarzała) i odezwał się dźwięk aktywacji superumiejętności Aatroxa. Efekt był odtwarzany wiele razy (i globalne ups).”

Jeśli chodzi o to, co robi to wzmocnienie, Riot jeszcze nie mówi, więc będziemy musieli poczekać do przedsezonu, aby odpowiedzieć na te i inne pytania.Źródło : https://newson.tech/2022/08/15/league-of-legends-adds-jungle-pets/