League of Legends: Deweloper przyznaje się do winy po niezwykle potężnej poprawce Aurelion Sol

Poprawia skórkę Burzowego Smoka Aureliona Sola

Planowana jest nowa aktualizacja skórki Burzowego Smoka Aureliona Sola.

Deweloper League of Legends powiedział, że ostatnie zmiany w Aurelion Sol zostały źle przeprowadzone i stan bohatera jest teraz nieco silniejszy.

Powtarzający się problem z równowagą

Aurelion Sol zawsze był problemem dla Riot, jeśli chodzi o balansowanie. Przed przeróbką miał jeden z najniższych współczynników zagrania w grze ze względu na jego nieporęczny zestaw i nierówną moc. Po przeróbce Gwiezdny Smok stał się nieco bardziej popularny, ale jego nowo odkryta mobilność i skalowanie znacznie utrudniały jego zrównoważenie.

Trzeba powiedzieć, że Aurelion Sol jest jednym z najważniejszych bohaterów w historii gry.Jeśli nie jest w dobrej sytuacji, co to mówi o Runeterze jako całości?

Zmiany wymagające sprostowania

Ostatnie zmiany, które spowodowały ogromny wzrost ładunków uzyskiwanych przez Aureliona Sola za pomocą jego Q, wypchnęły go tak wysoko, że niemal natychmiast trzeba było go naprawić.

Riot przyznaje się do błędu po serii wzmocnień i osłabień Aureliona Sola

Na Twitterze główny projektant gry Riot, Phroxzon, powiedział: „Asol – w tym przypadku nasz błąd. Jasne jest, że przeceniliśmy równowagę i zdajemy sobie z tego sprawę (w szczególności nie doceniliśmy efektu wzmocnienia W). Po osłabieniu nadal uważamy, że Asol jest silniejszy niż przed wzmocnieniem. »

Powiedział również, że twórcy przyglądali się Maokaiowi w dolnej linii, który wiele zyskał na niektórych nowych przedmiotach wspierających, a także Illaoi i Wukongu na górnej linii.

Źródło: www.bing.com