League of Legends: deweloper przyznaje się do błędu w Aurelion Sol.

Zmiany w skórce Burzowego Smoka Aureliona Sola

Skórka burzowego smoka od Aureliona Sola zostanie nieco przerobiona.

Znany deweloper League of Legends twierdzi, że ostatnie zmiany w Aurelion Sol zostały źle przeprowadzone i stan bohatera jest teraz nieco silniejszy.

Aurelion Sol zawsze był dla Riot problemem do zrównoważenia. Przed remontem miał jeden z najniższych współczynników gry w grze ze względu na nieporęczny sprzęt i niespójną fantazję o mocy.

Po przeróbce Gwiezdny Smok stał się nieco bardziej popularny, ale jego nowa mobilność i ewolucja znacznie utrudniły jego zrównoważenie.

Wyzwania związane z równoważeniem Aurelion Sol

Nie pomaga też fakt, że Aurelion Sol jest jednym z najważniejszych bohaterów w historii gry.Jeśli nie jest w dobrej sytuacji, co to mówi o jego stroju Runeterry?

Jednak ostatnia runda zmian, w wyniku której Aurelion Sol otrzymał ogromny wzrost ładunków uzyskiwanych dzięki używaniu Q, wypchnęła go tak wysoko, że niemal natychmiast trzeba było go naprawić.

Riot przyznaje się do odpowiedzialności po zmianach

Na Twitterze główny projektant gier Riot, Phroxzon, powiedział: „Asol – w tym przypadku nasz błąd. Wyraźnie przeceniliśmy balans i jesteśmy tego świadomi (w szczególności nie doceniliśmy wpływu wzmocnienia W). » Po osłabieniu nadal uważamy, że Asol jest silniejszy niż przed wzmocnieniem.

Powiedział również, że twórcy przyglądali się Maokaiowi z dolnej linii, który wiele zyskał na niektórych nowych przedmiotach wsparcia, a także Illaoi i Wukongowi z górnej linii.

Źródło: www.bing.com