League of Legends: deweloper przeprasza za poprawkę Aurelion Sol

Skórka Burzowego Smoka Aureliona Sola

Skórka Burzowego Smoka Aureliona Sola otrzyma kilka nowych dostosowań. Czołowy deweloper League of Legends twierdzi, że ostatnie zmiany w Aurelion Sol zostały źle przeprowadzone i stan bohatera jest teraz nieco silniejszy.

Aurelion Sol zawsze był dzieckiem, które trudno było zrównoważyć dla Riot. Przed remontem miał jeden z najniższych współczynników gry w grze ze względu na nieporęczny zestaw i niespójną fantazję o mocy. Po przeróbce Gwiezdny Smok stał się nieco bardziej popularny, ale jego nowo odkryta mobilność i skalowanie znacznie utrudniały jego zrównoważenie.

Nie pomaga również fakt, że Aurelion Sol jest jednym z najważniejszych bohaterów w historii gry.Jeśli nie jest w dobrej sytuacji, co to mówi o Runeterze jako całości?

Jednak ostatnia runda zmian, w wyniku której Aurelion Sol uzyskał ogromny wzrost liczby ładunków uzyskiwanych dzięki używaniu Q, popchnęła go tak daleko, że niemal natychmiast trzeba było go naprawić.

Riot przyznaje się do błędu po serii wzmocnień i osłabień Aureliona Sola

Publikując na Twitterze retrospektywę niektórych ostatnich zmian w League, główny projektant gry Riot, Phroxzon, powiedział: „Asol – w tym przypadku to nasza wina. To oczywiste, że zbyt mocno staraliśmy się zachować równowagę i bierzemy za to odpowiedzialność (nie doceniliśmy tego, jak specyficzne było wzmocnienie W). Po osłabieniu nadal uważamy, że Asol jest silniejszy niż przed wzmocnieniem. »

Powiedział również, że twórcy przyglądali się Maokaiowi w dolnej linii, który wiele zyskał na niektórych nowych przedmiotach wsparcia, a także Illaoi i Wukongu na górnej linii.

Źródło: www.bing.com