League of Legends Champions Korea Pro Teams ujawnione na lato 2023

League of Legends Champions Korea (LCK) ogłosiło drużyny Pro All-LCK na sezon letni 2023. W skład tych drużyn wchodzą gracze, którzy wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami i talentami podczas regularnej ligi.

Cały pierwszy zespół LCK

Po zakończeniu letniego sezonu regularnego LCK 2023 panel składający się z około 40 osób, w tym głównych trenerów, zawodników z każdej drużyny, personelu telewizyjnego, analityków i przedstawicieli prasy, głosował za wyborem pierwszej, drugiej i trzeciej drużyny All-LCK . Głosowali także na MVP sezonu regularnego i gracza ligi.

KT Rolster z pięcioma zawodnikami znalazł się na czele pierwszego składu All-LCK. Drużyna odniosła imponującą passę 16 zwycięstw, ustanawiając rekord LCK pod względem większości zwycięstw z rzędu w jednej dywizji. W skład pierwszej drużyny wchodzą górny Kim „Kiin” Gi-in, dżungler Moon „Cuzz” Woo-chan, środkowy Gwak „Bdd” Bo-seong, dolny Kim „Aiming” Ha-ram oraz wspierający Son „Lehends” Si -zabiegać. Kiin otrzymał najwyższą notę ​​200 punktów za wybitne osiągnięcia. Każdy gracz pierwszego zespołu otrzyma nagrodę w wysokości 2 milionów wonów.

Druga drużyna All-LCK i trzecia drużyna All-LCK

Gen.G zapewnił sobie wszystkie pięć miejsc w drugiej drużynie All-LCK, podczas gdy trzecia drużyna All-LCK składała się z graczy z różnych drużyn, w tym T1, Dplus KIA i Hanwha Life Esports.

MVP sezonu zasadniczego i główny trener

KT Rolster’s Lehends został mianowany MVP sezonu regularnego za przywództwo i wkład w sukces zespołu. Kang „Hirai” Dong-hoon z KT Rolster otrzymał tytuł najlepszego trenera głównego.

Debiutant roku

Rookie of the Year trafił do Gen.G Peyz, który miał imponujący debiutancki sezon, w którym zdobył ponad 500 zabójstw.

Play-offy lata 2023

Letnie play-offy LCK 2023 rozpoczną się 8 sierpnia meczem pomiędzy Hanwha Life Esports i DRX. Turniej zostanie rozegrany w formacie pojedynczej eliminacji w pierwszej rundzie, a następnie w formacie podwójnej eliminacji od drugiej rundy aż do Wielkiego Finału. Wielki Finał odbędzie się 20 sierpnia w Daejeon Dream Arena.

Źródło: fagenwasanni.com