League of Legends Arcane Data premiery Netflix, zwiastun, obsada, fabuła, przecieki i nie tylko


League of Legends w końcu trafi do Netflixa.

W październiku 2019 r. Riot Games po raz pierwszy potwierdziło League of Legends serii anime, a sześć miesięcy później, podczas obchodów 10-lecia gry, firma ogłosiła, że ​​tytuł pierwszego w historii serialu telewizyjnego dewelopera jest Tajemna.

Od tego czasu Riot i Netflix to potwierdzili Tajemna pójdą za mną „pochodzenie dwóch kultowych bohaterów League i moc, która ich rozerwie”.

Oto wszystko, o czym musisz wiedzieć Tajemna.

Tajemna Data premiery Netflix: kiedy premiera sezonu 1?

Netflix Arcane

Netflix i Riot Games ogłosiły, że Tajemna ukaże się jesienią 2021 roku, więc wygląda na to, że League of Legends serial animowany będzie miał premierę w okolicach października, listopada lub grudnia, ale nie ogłoszono jeszcze oficjalnej daty premiery.

Netflix pierwotnie planował premierę Tajemna w 2020 r., ale od tego czasu był wielokrotnie opóźniany z powodu pandemii COVID-19.

Tajemna Fabuła: Co będzie Netflix? League of Legends serial animowany o?

Tajemny Netflix

Tajemna będzie zawierać historię powstania Jinx i jej siostry Vi, dając nam przyjrzeć się dzieciństwu sióstr w bliźniaczych miastach Piltover i Zaun. Dla tych, którzy nie znają świata League of Legends, Piltover to górna utopia, a Zaun to dystopijne slumsy Runeterry. W obecnej tradycji gry MOBA Jinx i Vi nie dogadują się ze sobą. Rodzeństwo obraża się nawzajem, a Jinx drwi ze swojej siostry za każdym razem, gdy się spotykają. Vi została szeryfem w Piltover, a Jinx niesławną terrorystką z Zaun. Tajemna zbada, w jaki sposób siostry dotarły do ​​miejsca, w którym się znajdują w obecnej fabule.

Wszystkie ujawnione postacie czempionów pochodzą z Piltover i Zaun, więc jest prawdopodobne, że fabuła Arcane będzie rozgrywać się głównie w bliźniaczych miastach.

Oto, co Riot Games powiedziało na temat fabuły Tajemna: „Zagłębimy się głęboko w historie i zmagania tych postaci i dowiemy się, jak wygląda ich życie, co sprawiło, że są tym, kim są dzisiaj”.

Tajemna Obsada: Kto wygłosi głos League of Legends postacie z serialu Netflix?

Netflix Arcane

Dla talentu głosu Tajemna, Riot i Netflix ogłosiły listę aktorów, którzy pomogą ożywić Szczelinę. Największe imię ogłoszony do tej pory jest Hailey Steinfeld (Trzmiel, Sokole Oko), kto wygłosi Vi, ukochany Mistrz Ligi, który walczy w dwóch gigantycznych metalowych rękawiczkach.

Oto potwierdzeni aktorzy głosowi w Tajemna:

Vi — Hailee Steinfeld

Jinx — Ella Purnell

Jayce — Kevin Alejandro

Caitlyn — Katie Leung

Silco — Jason Spisak

Mel — Toks Olagundoye

Vander — JB Blanc

Wiktor — Harry Lloyd

A seria plakatów z postaciami przedstawiające postacie zostały udostępnione na oficjalnym koncie na Twitterze Tajemna.

Tajemna Zwiastuny i zwiastuny: Czy Netflix wypuścił już zwiastuny? League of Legends serial animowany?

Tajemny zwiastun Netflix

Netflix wypuścił pierwszy zwiastun dla Tajemna 4 maja i krótko podkreśla główny konflikt między siostrami Vi i Jinx oraz podział miast bliźniaczych Piltover i Zaun.

W czerwcu 2021 r. Riot wypuścił Tajemna zwiastun fabularny zatytułowany Wynik do wyrównania, i zawiera pierwszy klip z League of Legends serial animowany.

20 września Netflix wydał teaser z udziałem niektórych bohaterów przedstawionych w Tajemna.

Wyciekło Tajemna Scena: Wczesne zajrzenie do Netflixa League of Legends serial animowany

Netflix Arcane

W sierpniu wczesne zakradanie się do jednego z Tajemne sceny otwierające zostały ujawnione przez „Anonymous_B” na chińskiej platformie mediów społecznościowych Weibo.

W scenie młode Vi i Jinx czuwają nad Zaun i widzą innych mieszkańców zniszczonego miasta Runeterra, graffiti i starą zabawkę Vi utkniętą na linii elektrycznej. Wczesny materiał filmowy daje nam wgląd w League of Legends serial anime i jak zabrzmi aktorstwo głosowe.

*Epic Stream może otrzymać niewielką prowizję, jeśli klikniesz łącze z jednego z naszych artykułów na stronie detalicznej i dokonasz zakupu. Jako Partner Amazon zarabiamy na kwalifikujących się zakupach. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie. Wszystkie podane ceny były aktualne w momencie publikacji.

Source : https://epicstream.com/news/Netflix-Arcane-League-of-Legends-Anime-release-date-cast-leaks-plot-trailer