League of Legends Aktualizacja Ahri dodana do serwerów testowych, ujawniono nowy wygląd


Jeden z League of Legends najpopularniejsza postać, Ahri, już od dłuższego czasu ma aktualizację. Jest to aktualizacja grafiki i zrównoważonego rozwoju, co oznacza, że ​​skupia się całkowicie na jej wyglądzie i efektach wizualnych, a nie na rozgrywce i umiejętnościach, ale biorąc pod uwagę, ile skórek ma Ahri i jak bardzo lubią jej gracze, wciąż jest to jedna z najbardziej oczekiwanych aktualizacji dla jakikolwiek mistrz. Od tego tygodnia jest ona wreszcie dostępna na serwerach testowych gry, aby ludzie mogli ją wypróbować, a Riot Games udostępnia również jej podgląd dla tych, którzy chcą tylko zobaczyć wyniki aktualizacji.

Widzieliśmy już zapowiedzi aktualizacji, ale ta udostępniona w sobotę jest zdecydowanie najbardziej wszechstronna. Film na PBE udostępniony przez urzędnika Liga Legend Konto na Twitterze w sobotę działa przez ponad sześć minut i pokazuje zaktualizowane efekty umiejętności Ahri dla jej podstawowej skórki, a także reszty jej wielu elementów kosmetycznych. To prawie wszystko, z czego składa się wideo, ale sześć minut powinno dać ci wyobrażenie o tym, ile skórek ma Ahri.

Wkrótce po opublikowaniu filmu udostępniono także kilka portretów niektórych z wielu elementów kosmetycznych Ahri.

Podczas gdy efekty umiejętności i ogólny wygląd Ahri stanowią znaczną część ASU bohaterki, jej głos i scenariusz również są aktualizowane. Riot odniósł się do tego w jednym z ostatnich postów na temat ASU Ahri i powiedział, że dzięki tej aktualizacji bohaterka znalazła się w wyjątkowym miejscu, biorąc pod uwagę, że ona również była w grze Zrujnowany król: League of Legends fabuła. Riot pozostawiono z decyzją dotyczącą tego, czy jej scenariusz powinien koncentrować się na wersji Ahri przed, czy po jej zaangażowaniu w tę grę, a zespół ostatecznie zdecydował się na to drugie.

„Rozmawiając z naszym kierownikiem ds. grafik koncepcyjnych, Thomasem„ Riot Hylią ”Randbym, zdecydowaliśmy, że król Ahri po Zniszczeniu będzie najbardziej ekscytujący dla graczy” — napisano w poprzednim poście na temat ASU bohatera. „Po zobaczeniu, jak bardzo rośnie w trakcie gry, powrót do tego, kim była wcześniej, był stratą: kogoś, kto ucieka od bólu przeszłości, zamiast iść naprzód z wysoko uniesionym podbródkiem”.

ASU Ahri jest teraz na serwerach PBE w celu przetestowania i zostanie w pełni udostępnione na serwerach głównych w późniejszym terminie.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63ba7f494ea64ade888b8f5ee2083423&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fleague-of-legends-ahri-update-test-servers-preview%2F&c=15988958317653031306&mkt=fr-fr