League of Legends: aktualizacja 14.11, wirtualna pięść i wiele więcej!

Aktualizacja League of Legends 14.11 wprowadza do gry kilka nowych funkcji, w tym system pięści na Arenie Rywalizacji, powrót Emporium Błękitnej Esencji, możliwość zgłaszania identyfikatorów Riot ID przy wyborze bohaterów oraz szczegóły dotyczące kolejnego serwera z Bliskiego Wschodu. Ta łatka skupia się na dostosowaniach bohaterów i przedmiotów, a także naprawie błędów i obiecuje wprowadzić kilka ekscytujących zmian do gry. Pełna łatka znajduje się poniżej.

Informacje o aktualizacji League of Legends 14.11

AKTUALIZACJA PIĘŚCI

W 14.11 na Arenie pojawią się uderzenia pięścią! Teraz możesz zacisnąć pięść i odpalić fajerwerki w dowolnym miejscu. Po prostu naciśnij [U] zacisnąć pięść i uczcić dobrą grę lub zachęcić członka drużyny.

ESSENCE EMPORium POWRACA (PONOWNIE)!

Essence Bleue Emporium powraca po raz kolejny! Będziesz mógł wydać swoją Niebieską Esencję na wszystkie kwalifikujące się Barwy, akcesoria i nie tylko od 18:00 UTC 30 maja. Podobnie jak ostatnim razem, przywróciliśmy tajemnicze ikony, więc korzystajcie z nich, póki możecie.

Zgłaszanie zamieszek

Począwszy od 14.11 gracze będą mogli zgłaszać niewłaściwe identyfikatory Riot ID podczas wyboru bohatera, a także w lobby gry końcowej.

RANKING SOLO/DUO

Ograniczenie MMR Duo Apex zostanie ponownie włączone w wersji 14.11. Gracze posiadający MMR GM+ wszędzie oprócz CN i KR nie będą mogli tworzyć duetów. Gracze posiadający MMR Master+ w CN i KR nie będą mogli tworzyć duetów.

SERWER BLISKIEGO WSCHODU (ME).

Serwer Bliskiego Wschodu otwiera swoje cyfrowe drzwi 25 czerwca 2024 r. Kwalifikujące się konta mogą przenieść się na serwer ME za 1 Blue Essence od momentu otwarcia serwera do 2 września 2024 r. Następnie cena wzrośnie do 2600 RP za transfer w jedną stronę.

MISTRZOWIE

Caitlyn, Camille, Corki, Draven, Gangplank, Gnar, Hwei, Irelia, Jinx, Karthus, Kha’Zix, K’Sante, Lulu, Master Yi, Mordekaiser, Nami, Nasus, Ornn, Pantheon, Samira, Singed, Smolder, Taliyah i wiele innych zostało zmienionych w celu zrównoważenia gry.

RZECZY

Wprowadzono poprawki w kilku przedmiotach, takich jak Rozliczenie Atmy, Wieczny Mróz, Siła Wichury, Demoniczne Uściski, Ostrze Nieskończoności i nie tylko, aby poprawić równowagę gry.

ARENARośnie

Wprowadzono kilka zmian w ulepszeniach i bohaterach, aby poprawić równowagę gry poprzez dodanie wzmocnień i osłabień tam, gdzie było to konieczne.

W grze wprowadzono poprawki błędów i ulepszenia jakości życia, w tym aktualizacje sztucznej inteligencji botów wprowadzających, ulepszenia interfejsu użytkownika, dostosowania ulepszeń i różne poprawki błędów w grze.

Nie przegap niczego, co dzieje się w sprawie Zdobytych XP! Codziennie informujemy Cię o nowościach dotyczących Xbox, Playstation, Nintendo, PC, Steam Deck i gier. Nie zapomnij śledzić nas na X (dawniej Twitter).

Źródło: xpgained.co.uk