League of Legends 12.16 otrzymuje mikrołatkę, wzmacnia Yuumi zaraz po osłabieniu jej zestawu – Stany Zjednoczone KNews.MEDIA


Wkrótce po wprowadzeniu łatki 12.16 League of Legends otrzymało małą mikrołatkę, która wprowadziła wiele wzmocnień do Yuumi po osłabieniu jej w oficjalnej aktualizacji.

W 12.16 pojawiła się znaczna liczba zmian balansu dotykających wielu bohaterów, ponieważ Riot wprowadził łatkę z nieco większym naciskiem na grę profesjonalną przed Mistrzostwami Świata 2022.

Yuumi była jedną z wielu bohaterek, którzy otrzymali sporo osłabień w swoim zestawie. Jednak wkrótce po aktualizacji Riot Games uznało, że mogło nieco przesadzić z jej zmianami i wprowadziło kilka wzmocnień w następnej mikrołatce.

Wprowadziliśmy mikropoprawkę do Yuumi, aby przywrócić trochę mocy w sposób, który nie jest zbyt skoncentrowany na E po umieszczeniu go w lepszej sytuacji na dłuższą metę. Zdajemy sobie sprawę, że powrót Artylerii Yuumi niesie ze sobą ryzyko, ale nie ma zbyt wielu wspaniałych obszarów do wzmocnienia. https://t.co/k9qVivo4iq

Riot Phroxzon zabrał się do Twittera, aby omówić pewne zmiany w jakości życia, które Yuumi powróci do swojego zestawu.

Mówiąc o niektórych przyczynach zmian, deweloper League of Legends wyjaśnił:

„Wprowadziliśmy mikropoprawkę do Yuumi, aby przywrócić trochę mocy w sposób, który nie jest zbyt skoncentrowany na E po umieszczeniu go w lepszym miejscu na dłuższą metę. Zdajemy sobie sprawę, że powrót Artylerii Yuumi niesie ze sobą ryzyko, ale nie ma zbyt wielu wspaniałych obszarów do wzmocnienia”.


Znaczące wzmocnienia Yuumi trafiają do mikro-łatki League of Legends 12.16

okładka na youtube

W 12.16 Yuumi otrzymała sporo osłabień, które wydawały się stonować ją na scenie rywalizacji. Jej Zoomies (E) miał wydłużenie czasu odnowienia z racją mocy umiejętności znacznie zmniejszoną przy dodatkowym ruchu.

Szybkość ataku została również zmniejszona do 2% z 6%, ponieważ Riot chciał ją znacznie wzmocnić w fazie gry w alei i walkach drużynowych w późnej fazie gry.

Osłabienia Zoomies 12.16 pojawiły się zaraz po tym, jak dodatkowe osłabienia uderzyły w zdolność w 12.14 i 12.12. W związku z tym gry Riot uznały, że mogły nieco przesadzić ze zmianami 12.16, dlatego wprowadzą znaczące wzmocnienia do jej Prowling Projectile Q).

Phroxzon kontynuuje, mówiąc:

„Na dłuższą metę jesteśmy zainteresowani zmniejszeniem jej poziomu mnożenia siły wśród wojowników i sprawienie, by była bardziej zadowolona z siedzenia w Marksman. Zmuszanie strzelca wyborowego do gry w alei 1 na 2, a następnie porzucenie go później, aby ograniczyć kontrataki wojowników, nie jest wspaniałym doświadczeniem dla wszystkich zaangażowanych.

W ostatnim League of Legends 12.16 mikro-łatka Yuumi otrzymała wzmocnienie obrażeń zarówno wzmocnionej, jak i niewzmocnionej wersji Prowling Projectile. Zwiększy się nawet o 50 obrażeń z dodatkowym 1% aktualnego zdrowia celu.

okładka na youtube

Ostateczny Ostatni Rozdział Yuumi (R) również będzie miał czas odnowienia skrócony o 20 sekund na poziomie pierwszym i 10 sekund na poziomie 2, przy czym trzecia ranga pozostanie nietknięta.

Wzmocnienia mikropatch 12.16 zostały wprowadzone w związku z faktem, że Yuumi spadła do 45,22% wygranych w rangach platynowych i wyżej po spadku patcha 12.16. Według LoLalytics była to jedna z jej gorszych łatek od dłuższego czasu, a Riot postara się ułatwić jej grę w mikrołatce 12.16 League of Legends.


Zdjęcie profilowe
Wkrótce!

Źródło : https://us.knews.media/sport/league-of-legends-12-16-gets-a-micro-patch-buffs-yuumi-right-after-nerfing-her-kit/