LCS 2024: nowy, wybuchowy format letniego splitu!

Zapowiedź głównych zmian formatu LCS w letnim splicie 2024

Nowy format bardziej wciągającej rywalizacji

Letni split League of Legends Championship Series (LCS) 2024 zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco dla fanów League of Legends w Ameryce Północnej dzięki poważnym zmianom w LCS i jego formacie. Komisarz Mark „MarkZ” Zimmerman wyjaśnił nowe zmiany w dzisiejszym poście, potwierdzając, że LCS wprowadzi pojedynczy format rozgrywek w sezonie zasadniczym do trzech zwycięstw, systemem każdy z każdym. Zmiana ta jest następstwem ogromnej reakcji fanów, która stale rośnie w ostatnich latach, zwłaszcza porównując LCS z LPL i LCK.

Nowe doświadczenie w fazie play-off dla drużyn

Tego lata gracze odkryją także nowy format play-offów, który doda energii po sezonie i stworzy jeszcze bardziej wciągające historie. Tym razem wszystkie drużyny kwalifikujące się do play-offów Letniego Splitu zostaną umieszczone w drabince zwycięzców, z dolną drabinką przypominającą rękawicę, aby stworzyć potencjał do niesamowitych szans na mistrzostwo.

Dwie najlepsze drużyny pożegnają się z pierwszą rundą, nagradzając drużyny, które odniosą sukces w sezonie zasadniczym, natomiast najlepsza drużyna będzie mogła wybrać, po której stronie drabinki chce rozpocząć turniej.

Intensywna i pełna rywalizacji droga do mistrzostw

Istnieje na przykład scenariusz, w którym najlepsza drużyna rozegra tylko dwie serie play-offów przed mistrzostwami LCS, podczas gdy inna drużyna może rozegrać do pięciu serii play-offów przed dotarciem do finału. Sezon zapewni niesamowitą narrację, która będzie prezentować błyskotliwość przez cały sezon, a także trudną wspinaczkę z dołu tabeli, aby zdobyć miejsce w mistrzostwach świata w 2024 roku.

Mając trzy miejsca dla drużyn LCS na Mistrzostwach 2024, przygotuj się na zaciętą rywalizację, gdy letni split rozpocznie się w sobotę, 15 czerwca.

Źródło: www.bing.com