Layla z Genshin Impact pojawia się na LoL Worlds 2022


Jeszcze nie wyszła!

Teyvat i Runeterra to dwa różne światy, ale ten jeden zagorzały fan ich łączy.

Najbardziej prestiżowy turniej e-sportowy League of Legends, Worlds 2022, odbywa się właśnie w Ameryce Północnej. O Puchar Przywoływacza walczą przedstawiciele kilku regionów, a fani mogą wreszcie wesprzeć swoje drużyny osobiście po dwóch latach braku publiczności na żywo.

Oficjalny strumień od czasu do czasu przybliża członków publiczności trzymających tabliczki, które odnoszą się do bohaterów z gry lub zabawnych żartów na temat graczy. Podczas pierwszego meczu fazy grupowej między DRX a GAM Esports jeden odważny fan postanowił pokazać zdjęcie z popularnej gry RPG online, Genshin Impact.Fan pokazuje postać Genshin Impact Layla w ujęciu tłumu podczas Mistrzostw

Zdjęcie przedstawiało Laylę, niewydaną postać z Genshina i wiadomość, która mówiła: „BeryL zdobądź to!”.

Cho „BeryL” Geon-hee jest graczem wspierającym DRX i tak się składa, że ​​jest wielkim fanem gier RPG online. Nie wierzysz nam? Gracz LoL wydał prawie 7000 USD na primogemy, a nawet powiedział, że jego ulubioną postacią jest Raiden Shogun.

To nie pierwszy raz, kiedy gorączka Genshin przejęła scenę Mistrzostw Świata. Zaledwie w zeszłym roku fani Ganyu zapełnili oficjalny czat streamu na Twitchu pytaniami o kolejny baner Cryo Archer.

Chociaż może to być tylko jeden sprytny mem w morzu szalejących zwolenników LoL-a, pokazuje to tylko, że dwa odległe fandomy mogą spotkać się w najbardziej osobliwych sytuacjach.

Layla ma nadejść wraz z Dendro Archon Nahida.

Śledź ONE Esports na Facebooku i Świergot aby uzyskać więcej informacji, przewodników i najważniejszych informacji o Genshin.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jej rodzice powiedzieli jej, żeby sięgnęła po gwiazdy, więc została cosplayerką Layli

Źródło : https://www.oneesports.gg/genshin-impact/layla-worlds-2022-fan-beryl/