Łatka League of Legends 13.18: osłabienia dwóch dżunglerów z największą liczbą OP w LoL

Informacje o aktualizacji League of Legends 13.18 są już dostępne i są naprawdę darem niebios. Jeśli masz dość bycia całkowicie unicestwionym przez Jarvana i Rella, mam dla ciebie dobrą wiadomość: dwa terrory z dżungli MOBA dostaną bardzo potrzebne osłabienia – szczególnie po dominacji Rella w wielu turniejach League of Legends profesjonaliści.

Oglądałem finały LEC w ten weekend i wiem, jak potężny jest Rell. Według Games of Legends podczas finałów LEC została zbanowana 17 razy, a gdy tak się nie stało, grano z nią. Tak, Rell brał udział w każdym meczu finałów LEC lub poza nim.

Nerwy Rell’a:

Łatka 13.18 wreszcie ma zakończyć jego terror, skupiając się przede wszystkim na jego zdolnościach wsparcia. Jednakże, jak wspomniał Riot, prawdopodobnie wpłynie to na wydajność w dżungli, więc miej to na uwadze.

Dodatkowa prędkość ruchu zapewniana przez jego zaklęcie Pełnej Szarży (E) została zmniejszona, zarówno podczas zbliżania się do bohaterów, jak i podczas oddalania się od nich. Miejmy nadzieję, że oznacza to, że nie będzie mogła miotać się, zadawać ogromnych obrażeń, a następnie odjechać w stronę zachodzącego słońca.

Pełne zmiany przedstawiają się następująco:

Dodatkowa prędkość ruchu (odległość od wrogów): 15/17,5/20/22,5/25% -> 12/14/16/18/20%

Dodatkowa prędkość ruchu (w stronę wrogów): 30/35/40/45/50% -> 24/28/32/36/40%

Osłabienia Jarvana IV:

Tymczasem w Demacii Jarvan IV króluje – gra słów całkowicie zamierzona. Chociaż przeżywa dobre i, cóż, niezbyt dobre czasy, stał się koszmarem po zmianach we Włóczni Shojina i Goredrinkerze w patchu 13.17.

W rezultacie jego umiejętność bierna zapewnia teraz mniej obrażeń fizycznych na każde zdrowie bohatera, co oznacza, że ​​nie powinna tak szybko topić pasków zdrowia:

Dodatkowe obrażenia fizyczne przy podstawowych atakach: 8% aktualnego zdrowia celu -> 6% aktualnego zdrowia celu

Pełne informacje o łatce do aktualizacji LoL 13.19 można znaleźć tutaj i, ku mojej wielkiej radości, wprowadzono ulepszenia dla mojego ulubionego bohatera wszechczasów, Senny. Gwen z dżungli (Gwungle), Irelia, Kennen i Thresh również dostają trochę miłości, podczas gdy Kayn, Tryndamere i Xayah dołączają do Rella i Jarvana na liście osób do pokonania.

Dostępna jest także zupełnie nowa linia skórek Street Demons dla nowego wampirzego zagrożenia, Briara, a także Branda, Doktora Mundo, Neeko, Rengara i Zyry, a także nowa mityczna skórka dla Taliyah o nazwie Crystalis Motus. Jako zagorzały fan Crime City Zyra, ta skórka Street Demons jest absolutnym must-have.

W mitycznym sklepie LoL-a pojawiły się także nowe skórki, ale niestety Prestige True Damage Senna do nich nie należy. Jednak nie martwcie się, będę po prostu nadal monitorować listę nadchodzących skórek League of Legends – w końcu Halloween jest już na horyzoncie.

Źródło: www.bing.com