Łatka „League Of Legends” 12.7 wprowadza zmiany bohaterów i skórki Arcana


Riot Games opublikowało informacje o łatce dla League Of Legends aktualizacja 12.7, która ma wejść w życie 13 kwietnia.

Informacje o łatce szczegółowo opisują, w jaki sposób deweloper wprowadził poprawki nie tylko do kilku czempionów, ale także do kolekcji przedmiotów i poprawek błędów. Riot podzielił się także, które skórki Arcana i Barwy pojawią się w 12.7 dla postaci takich jak Ahri, Hecarim, Ryze, Xayah i Rakan.

Jeśli chodzi o modyfikacje bohaterów, wygląda na to, że Gangplank przeszedł zmiany, zwiększając podstawowe obrażenia podpalenia z umiejętności biernej, a jego umiejętność W – Usuń szkorbut – otrzymała zmniejszony koszt many. „Ma już wystarczająco dużo prochu w Q i beczkach”, wyjaśnił Riot, „więc wkładamy trochę mocy w mniej wybuchowe i bardziej… pomarańczowe… części jego zestawu”.

Źródło: Gry Riot

Kalista otrzymała wzmocnienie w swoich podstawowych statystykach, dzięki czemu jej mana, prędkość ruchu i prędkość ataku są wyższe, ponieważ deweloper uważał, że jest ogólnie słaba na wszystkich poziomach gry. Q Karthus, Lay Waste, zostało wzmocnione z 85 procent obrażeń przeciwko potworom do 95, aby „przywrócić dżunglę Karthus z martwych”, pomimo jego potężnej konfiguracji dolnej alei.

Kilku innych bohaterów, w tym Zeri, Yone, Yasuo, Wukong, Ryze, Rengar, Neeko, Pantheon, Lillia i Lee Sin, również otrzymało poprawki do swoich podstawowych statystyk i umiejętności.

Jeśli chodzi o przedmioty, Maska Otchłani, Siła Wichury, Odnawianie Kamieni Księżycowych, Glewia Umbry i Podejście Zimy zostały zaktualizowane, aby albo kosztowały mniej lub więcej na rynku, albo otrzymały zmiany w swoich aktywnych statystykach.

Riot Games potwierdziło również, że kolejny split rankingowy dla League Of Legends rozpocznie się 22 kwietnia i przyniesie nagrody dla Splitu 2, takie jak ikona przywoływacza Renata Glasc, emotka, trwałe odblokowanie bohatera i kapsuła Patronów serii 1.

W innych wiadomościach nadchodzący Bugsnax ekspansja, Wyspa Bigsnaxwystartuje 28 kwietnia wraz z premierą na Nintendo Switch i Xbox.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=9E0F13DAD96C4628BCA1286C0D0F286E&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_au%2Fnews%2Fgaming-news%2Fleague-of-legends-patch-12-7-brings-champion-changes-and-arcana-skins-3203670&c=18428463018921457909&mkt=fr-fr