Łatka 14.6: Duże wzmocnienia dla prowadzących w League of Legends

League of Legends: zmiany dotyczące prowadzących AD w patchu 14.6

Wzmocnienia dla prowadzących AD

Podczas swojej ostatniej transmisji na żywo Marcin „Jankos” Jankowski przejrzał informacje o łatce League of Legends dotyczącej nadchodzącej aktualizacji 14.6 i poświęcił kilka chwil, aby wyrazić swoje niezadowolenie z planowanych ulepszeń w szczególności dla jednej roli. Według Jankosa, ręce strzelców AD to „maruderzy”, którzy zawsze narzekają na stan swojej roli na Reddicie, a Riot Games zawsze ustępuje, kończąc na wzmocnieniu. Uważa, że ​​rola dżunglera zmienia się w każdym sezonie League i nie powoduje żadnych skarg.

Pomimo mojego zainteresowania transmisjami na żywo Jankosa, nie mogę się z nim zgodzić w tej kwestii. Wspomina konkretnie, jak zespoły bawią się strzelcami AD „na scenie”, odnosząc się w tym przypadku do profesjonalnej gry. W kolejce solo to zupełnie inna historia – strzelcy AD zostają pozostawieni samym sobie, ponieważ nie są w stanie zadać tak dużych obrażeń, jak magowie i wojownicy w ich obecnym stanie. Dlatego wspierający często decydują się pomóc swoim solowym graczom, pozostawiając strzelców AD samym sobie. W 14. sezonie League wszyscy bohaterowie mają potencjał, aby powalić cię jednym uderzeniem, a strzelcy AD są najbardziej bezbronni, ponieważ nie mają zbyt dużo HP i niskiej wytrzymałości.

Zmiany, które nadejdą

Aktualizacja League 14.6 wprowadza ulepszenia Infinity Edge, Lord Dominik’s Regards, Mortal Reminder i Navori Quickblades. Ogólnie rzecz biorąc, zmiany skupiają się na zadawaniu nieco większych obrażeń strzelcom AD. Podczas gdy penetracja pancerza Pozdrowień Lorda Dominika i Przypomnienia o Śmiertelniku wzrośnie z 30 do 35 procent, premia do obrażeń krytycznych Infinity Edge wzrośnie o 10 procent. Dodatkowo przepis Navori będzie teraz zawierał miecz BF zamiast kilofa i zadaje pięć dodatkowych obrażeń. Te wzmocnienia powinny pomóc strzelcom AD szybciej eliminować wrogów i być może, tylko może, przetrwać drużynę.

Dot Esports jest wspierany przez naszą publiczność. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Ucz się więcej

Źródło: www.bing.com