Którzy bohaterowie League of Legends pochodzą z Ixtal?


Daleko od lodowych krain Freljordu i wybrzeży Ionii, magiczne dżungle Ixtal skrywają jedne z najcudowniejszych sekretów całej Runeterry.

Powiązane: Riot wita Liganadchodzący mistrz Milio z nowymi opowiadaniami

Ixtal jest nadal tajemniczym miejscem zarówno dla entuzjastów wiedzy, jak i poszukiwaczy przygód w kolejce solo, zwłaszcza że tak mało jest informacji o jego mieszkańcach i bujnej okolicy. Stolica regionu, Ixaocan, jest ukryta przed światem i jest znacznie starsza, niż wielu ludzi sądzi. W jego murach znajduje się Vidalion, starożytny artefakt, który może tworzyć przedmioty z czystej magii.

Region ten charakteryzuje się również bardzo różnymi ideologiami i kulturami w porównaniu z innymi regionami we wszechświecie, wykorzystując system kastowy oparty na ilości czasu spędzonego na studiowaniu i doskonaleniu własnej magicznej sprawności.

W Liga Legend, region ten jest także domem dla garstki kultowych bohaterów, od gigantycznych skalnych stworzeń po Cesarzową Żywiołów. Ponieważ Riot Games dalej bada ten region, możemy zobaczyć o wiele więcej twarzy, które dołączą do ich szeregów na Summoner’s Rift.

Najnowszym bohaterem, który dołączył do szeregów Ixtali, jest Milio, Łagodny Płomień. Ten młody chłopak pochodzi ze skromnej wioski poza regionem, gdzie opanował kontrolę nad Aksjomatem Ognia jako kojącym płomieniem, który może leczyć żywe stworzenia swoim ciepłem i magicznymi zdolnościami. Jego nowym celem jest podróż do Ixaocan, aby udowodnić, że jest zdolnym użytkownikiem magii i pomóc swojej rodzinie odzyskać miejsce w królestwie po tym, jak zostali wygnani wiele pokoleń temu.

Tu są Liga mistrzów, którzy wywodzą się z Ixtal.

Malphite

Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Milio

Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Neeko

Neeko Patch 9.5
Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Nidalee

Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Qiyana

Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Rengara

Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Żyra

Zdjęcie za pośrednictwem Riot GamesŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6403aaade3f24be2927bbc49fe2aae47&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Fwhich-league-of-legends-champions-hail-from-ixtal&c=3070315514583928687&mkt=fr-fr