Który mistrz LoL mówi „On Wings of Fury”?

Cytat dnia LoLdle: „Na skrzydłach furii”

Dzisiejszy cytat z LoLdle jest szczególnie trudny, ponieważ gra w zgadywanie League of Legends prosi cię o dopasowanie bohatera do cytatu, który wydaje się dotyczyć latania: „Na skrzydłach furii”. Jesteś na właściwej ścieżce, chociaż ta jest pułapką⁠ — tak naprawdę mówi to zmiennokształtny, chociaż w końcu latają.

Wskazówki do dzisiejszego cytatu LoLdle

Zanim przejdziemy do cytatu, oto wszystkie wskazówki dotyczące postaci w LoLdle 585 z 11 lutego, jeśli chcesz spróbować zgadnąć:
Dodano w 2011 r. Znany jako „Półsmok”. Zwykle gra na górnej linii lub w dżungli. Używa ataków wręcz.

Kto mówi „Na skrzydłach furii” w League of Legends?

„Na skrzydłach furii” to cytat wypowiadany przez Shyvanę, Półsmoka, podczas podróży przez mecze League. Pomimo faktu, że cytat dotyczy skrzydeł, wers ten można usłyszeć tylko wtedy, gdy Shyvana porusza się w swojej ludzkiej postaci.

Chociaż odpowiedzią jest zdecydowanie Shyvana, nie winię cię za to, że najpierw zgadłeś Vayne. Jeden z jej domyślnych cytatów dotyczących ruchu jest dość podobny, gdzie Nocny Łowca stwierdza, że ​​od czasu do czasu porusza się „na skrzydłach nocy”. Jeśli to nie jest mylące, to nie wiem, co jest – zwłaszcza biorąc pod uwagę, że te dwie postacie nie nakładają się na siebie w historii. Cytatu „On the Wings of Fury” można posłuchać tutaj.

Rola Shyvany w League of Legends

Shyvana zajmuje szczególne miejsce w historii League jako oryginalna smocza postać w składzie. Miłośnicy smoków mają teraz Aureliona Sola, a ostatnio Smoldera, ale przez długi czas, jeśli kochałeś ziejące ogniem skrzydlate jaszczurki, musiałeś zwrócić się ku Półsmokowi i jego wybuchowemu oddechowi ognia.

Jeśli masz ochotę zagrać teraz Shyvaną, najlepiej grać nią jako dżunglerem w 14. sezonie League i zbudować Udrękę Liandry’ego oraz Lancę Shojina.

Źródło: www.bing.com