Kto w League of Legends powiedział: „Pływaj na własne ryzyko”? Poznaj odpowiedź!

Artykuł: Dowiedz się, kto w League of Legends wypowiada zdanie „Pływaj na własne ryzyko”.

Wskazówka, której nie należy nadinterpretować

Ostatni cytat z LoLdle podkreśla stosunkowo krótką linijkę dialogu, w której jedno słowo wyróżnia się jako główna wskazówka. Jeśli fani League of Legends nie będą szukać zbyt daleko, powinni być w stanie bardzo szybko rozwiązać tę zagadkę. Kto w LoL-u mówi „pływaj na własne ryzyko”? Cytat LoLdle z 3 lipca brzmi: „Pływaj na własne ryzyko. » Bohaterką League of Legends, która wypowiada to zdanie, jest Nami. Pozostaje tylko pływać, raz za razem. Zrzut ekranu wykonany przez Dot Esports

Słowo kluczowe

„Pływanie” jest kluczowym terminem w tym cytacie i nie powinno być trudno je dostrzec, ponieważ jest to również pierwsze słowo. Zacząłem od myślenia o mistrzach związanych z wodą i jako pierwszy wybrałem Fizz. Kiedy to się nie udało, zatrzymałem się na kilka sekund, zanim napisałem Illaoi. Ale kiedy pisałem Illaoi, przyszła mi na myśl Nami i w końcu udało mi się rozwiązać ten problem w trzech próbach, aby uzyskać pierwszą na świecie odpowiedź.

Nie do pomyślenia dla graczy

Patrząc wstecz, Nami będzie dziś prawdopodobnie naturalnym pierwszym wyborem dla wielu graczy LoLdle. „Płyń na własne ryzyko” wydaje się być jednym z prowokacyjnych wersów Nami, ale ma też inny podobny cytat: „Płyń pod prąd”. » Zatem jeśli grałeś w Nami przez lata, prawdopodobnie słyszałeś jedno z tych wyrażeń związanych z pływaniem i z łatwością potrafisz połączyć kropki. Nawet jeśli nie grałeś zbyt często Nami, jest to stosunkowo prosty cytat, a Mistress of the Tides powinna być jedną z pierwszych bohaterek, które przychodzą na myśl.

Zbliżające się wyzwania

Jak dotąd w lipcu pierwsze dwa cytaty z LoLdle dołączają do dzisiejszej zagadki, ponieważ moim zdaniem nie są najtrudniejsze do rozwiązania. Teoretycznie powinno to oznaczać, że w nadchodzących dniach pojawi się trudniejsze wyzwanie.

Źródło: www.bing.com