Kto będzie kolejnym mistrzem League of Legends? | Jak dotąd wszystkie nowe szczegóły dotyczące zaklinaczy LoL


Riot Games stale dodaje nowych bohaterów do stale rosnącej liczby Liga Legend lista. Obecnie w grze jest 162 bohaterów, a liczba ta wzrośnie w 2023 roku.

Najnowszym bohaterem w rotacji jest K’Sante, Duma Nazumah, który przypomina siniaka z górnej alei. K’Sante jest w grze od 2 listopada. W 2022 roku do gry trafiło pięciu nowych bohaterów. I chociaż nie możemy powiedzieć na pewno, czy w przyszłym roku będzie podobnie, mamy kilka wczesnych szczegółów na temat dwóch pierwszych bohaterów, którzy pojawią się na Rift w nadchodzących miesiącach.

Informacje o dwóch nowych dodatkach do listy zostały ujawnione podczas Mapy drogowej Mistrzów w sierpniu 2022 roku. Na filmie Riot Reav3, jeden z głównych projektantów bohaterów Ligarzucić nieco światła na nadchodzących bohaterów wspierających Darkina i męskich zaklinaczy.

Deweloper powiedział, że jego zespół pracuje nad zabójcą Darkinem, który używa sztyletu jako swojej broni. Drugim bohaterem, nad którym obecnie pracujemy, jest wsparcie męskiego zaklinacza z Ixtal, tego samego regionu, co bohaterowie tacy jak Qiyana. Podczas gdy Riot nie powiedział, który bohater pojawi się jako pierwszy, nowe informacje wskazują na to drugie.

Jaką rolę będzie miał nowy Liga Legend mistrz ma?

W listopadzie Riot China powiedział, że wsparcie zaklinacza Ixtal będzie pierwszym nowym mistrzem w 2023 roku, zgodnie z tłumaczeniem z kanału YouTube Bad Bear. Według chińskich twórców mistrz będzie używał ognia do leczenia swoich sojuszników. Podkreślili również, że jego rozgrywka powinna być prosta, a mistrz powinien posiadać łatwy do opanowania zestaw umiejętności.

Według twórców, obecna kolejność zmian bohaterów to aktualizacja grafiki i zrównoważonego rozwoju Ahri, a następnie CGU Aureliona Sola, wydanie wsparcia zaklinacza Ixtal i wydanie bohatera Darkina.

Twórcy powiedzieli, że jest „małym uzdrowicielem ognia” i „słodkim chłopcem”, drażniąc się, że bohater będzie młody lub przynajmniej mały. W filmie dotyczącym mapy drogowej bohaterów Riot, mówiąc o tym bohaterze, pokazał grafikę przedstawiającą trzy stworzenia przypominające kosmyki.

Kiedy nowy Liga Legend mistrz zostanie zwolniony?

Ze względu na to, że podobno wsparcie zaklinacza Ixtala ma nadejść po CGU Aureliona Sola, prawdopodobnie nie zostanie on dodany do gry w pierwszych patchach sezonu 2023. Jego data premiery pozostaje tajemnicą, ale wywiad z Riot China wspomniał, że na początku sezonu pojawi się blog deweloperów, więc najprawdopodobniej dowiemy się więcej, gdy spadnie.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639c56e9ae594732bffe589d5f20966b&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Fwho-will-be-the-next-league-of-legends-champion&c=431133233051646333&mkt=fr-fr