Kreatywny gracz używa Wiimote do gry w Yasuo w League of Legends.

Gracz League of Legends użył kontrolera Nintendo Wiimote, aby zagrać jako Czempion Yasuo, szermierz, który jako swoje umiejętności włada stalowym ostrzem i wiatrem.

Innowacyjne zastosowanie Wiimote

Użytkownik Reddita, usr-Machintosh-HD, opublikował film, na którym gra w League of Legends z Wiimote jako jedynym kontrolerem. Naciskanie pada kierunkowego w różne strony wyzwalało ataki bohatera, a czujnik wewnątrz kontrolera działał idealnie, przesuwając kursor po ekranie.

Zaskakująca konfiguracja

Zaklęcia przywoływacza zostały przypisane do przycisków + i – znajdujących się po bokach Wiimote, a naciśnięcie przycisku Home aktywowało przywołanie.

Społeczność była zarówno zszokowana, jak i rozbawiona konfiguracją gracza, głównie z powodu małej popularności Yasuo w League of Legends. „To szczyt masochizmu w pełnej krasie” – zażartował jeden z graczy.

Umiejętności Yasuo

Ściana Wiatru Yasuo często stanowi przeszkodę dla wroga, ponieważ blokuje wszystkie pociski przez cztery sekundy, powodując, że gracze walczący na dystans tracą przewagę, jeśli nie liczą czasu odnowienia. Posiada również kilka innych umiejętności, takich jak Burza Stali, Roztrzaskane Ostrze i Ostatni Tchnienie.

Wreszcie, jego pasywna tarcza wzmacnia się podczas ruchu, ale pęka, gdy tylko zostanie trafiony. Wprawny gracz może generować tę tarczę niemal w sposób ciągły. Pomimo wielu zmian w postaci, główni gracze Yasuo nadal mają poczucie, że wylosowali zły numer, ponieważ jest on trudny do opanowania i znienawidzony przez swoich kolegów z drużyny.

Yasuo w Projekcie L

Potwierdzono, że Yasuo będzie można grać w Project L, nadchodzącej grze walki drużynowej dwa na dwóch od Riot Games. Dołączy do Ahri, Dariusa, Katariny, Jinx, Ekko i Illaoi.

Z innych wiadomości wynika, że ​​najnowsza strzelanka Ubisoftu, XDefiant, została opóźniona ze względu na problemy z certyfikacją konsoli, a producent wykonawczy udostępnił dwa potencjalne okna premiery.

Źródło: www.bing.com