Kreatywny gracz używa Wiimote do gry w Yasuo w „League Of Legends”

Gracz League of Legends ponownie korzysta z kontrolera Nintendo Wiimote
Graczowi League of Legends udało się użyć kontrolera Nintendo Wiimote, aby zagrać jako Czempion Yasuo, szermierz, który jako swoje moce używa stalowego miecza i wiatru.

Za pośrednictwem Dexerto użytkownik Reddita usr-Macintosh-HD zamieścił klip, na którym gra fragment gry online z Wiimote jako jedynym kontrolerem. Naciskanie różnych kierunków pada kierunkowego wyzwalało ataki bohatera, a czujnik wewnątrz kontrolera działał idealnie, przesuwając kursor na ekranie.

Zaskakująca i zabawna konfiguracja
Zaklęcia przywoływacza zostały przypisane do przycisków + i – z boku Wiimote, a naciśnięcie przycisku Home pozwalało na przywołanie swojej postaci. Społeczność była jednocześnie zszokowana i rozbawiona tą konfiguracją, ponieważ Yasuo nie jest zbyt popularny w League of Legends. „To pełnoprawny poziom masochizmu” – zażartował jeden z nich.

Umiejętności Yasuo, które czynią go potężnym mistrzem
Ściana Wiatru Yasuo często stanowi problem dla przeciwnika, ponieważ blokuje wszystkie pociski przez cztery sekundy, powodując, że gracze dystansowi tracą przewagę, jeśli nie liczą czasu odnowienia. Dodatkowo w swoim zestawie ma wiele umiejętności związanych z mobilnością, takich jak Stalowa Burza, Zamaszyste Ostrze i Ostatni Tchnienie.

Wreszcie, jego pasywna tarcza regeneruje się podczas ruchu, ale pęka po trafieniu. Wprawny gracz może generować tę tarczę niemal w sposób ciągły. Pomimo wielu zmian w charakterze, główni gracze Yasuo nadal czują, że znajduje się w niekorzystnej sytuacji, ponieważ jest trudny do opanowania i nie jest lubiany przez kolegów z drużyny.

Yasuo w Projekcie L i inne nowości
Potwierdzono, że Yasuo będzie można grać w Project L, nadchodzącej grze walki drużynowej dwa na dwóch od Riot Games. Towarzyszyć mu będą Ahri, Darius, Katarina, Jinx, Ekko i Illaoi.

Z innych wieści ze świata gier wynika, że ​​nowa strzelanka Ubisoftu, XDefiant, została opóźniona ze względu na problemy z certyfikacją konsoli, a producent wykonawczy udostępnił dwa potencjalne okna premiery.

Źródło: www.bing.com