Kontrowersyjny dyrektor generalny FTX zły w League of Legends


Zaskakująco obszerny raport z Financial Times zagłębił się w konto League of Legends prezesa FTX, Sama Bankmana-Frieda, ujawniając, że szef zbankrutowanej firmy kryptograficznej może nie być wyzwaniem, którego niektórzy mogliby się spodziewać.

Raport FT, który obejmuje ponad 2000 słów, przedstawia historię relacji Bankmana-Frieda z grą, w tym szczegóły spotkań inwestorów z byłym miliarderem, podczas których najwyraźniej grał w tę grę.

Bankman-Fried podobno grał w tę grę podczas spotkania z Sequoia Capital, firmą venture capital, która wspierała FTX przed jej upadkiem. Jeden z inwestorów wspominał „[Bankman-Fried] grał Liga Legend przez całe spotkanie”.

Niestety wygląda na to, że prawdopodobnie nie radził sobie zbyt dobrze podczas tego spotkania. Według koreańskiego Liga Legend Witryna śledząca statystyki Your.gg, Bankman-Fried osiągnął najwyższą rangę Bronze II i miał wskaźnik wygranych poniżej 50 procent przy większości granych mistrzów.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Liga Legend jest podzielony na dziewięć rang do rywalizacji: żelazo, brąz, srebro, złoto, platyna, diament, mistrz, arcymistrz i pretendent, w tej kolejności. Rangi od żelaza do diamentu mają również podrzędne rangi oznaczone cyframi rzymskimi, zaczynając od V na dole i kończąc na I na górnym końcu.

Dość powiedzieć, że ranga Bronze II nie jest szczególnie imponująca, zwłaszcza dla kogoś, kto rozegrał ponad 1000 meczów w grach rankingowych. To prawda, bycie Brązowym lub nawet Żelazo nie jest z natury złe, nie każdy, kto gra Liga Legend musi być w tym dobry, ale biorąc pod uwagę, że gry rankingowe trwają zwykle od 15 minut do ponad godziny, w zależności od graczy, to duża inwestycja czasu, aby być w porządku w grze.

Giełda kryptowalut Bankman-Fried, FTX, niedawno stanęła w obliczu druzgocącego upadku, obniżając wartość netto 30-latka z 23 miliardów dolarów do zera i zmuszając firmę do bankructwa na podstawie rozdziału 11. Przed upadkiem firma FTX była głównym sponsorem zespołu e-sportowego TSM, który poza granicami kraju był oficjalnie znany jako TSM FTX. Liga Legend oraz Waleczny zawody, w których ograniczenia sponsorskie uniemożliwiają używanie nazwy.

W powiązanych wiadomościach gracze zainteresowani odrobiną smaku gry mogą zdecydować się na niedawno ujawniony pistolet League of Legends Nerf, który kosztuje 250 USD. To trochę drogie, ale hej, przynajmniej to nie jest 23 miliardy dolarów. To zabawkowy potwór o długości ponad 90 cm, który jest całkiem solidną repliką charakterystycznej broni mistrza League, Jinx, Fishbones.

Riot Games również niedawno znalazło się pod ostrzałem po ujawnieniu, że nowa postać LGBT League of Legends zostanie ocenzurowana w niektórych regionach. Nowa postać, K’Sante, miała być pierwszym homoseksualnym czarnoskórym mistrzem w grze, ale kraje z prawnymi ograniczeniami dotyczącymi przedstawiania osób LGBT + miałyby możliwość zmiany lub pominięcia pewnych aspektów, aby „pasować do lokalnej kultury”.

Napisane przez Olivera Brandta w imieniu GLHF.Źródło : https://www.news.com.au/technology/gaming/controversial-ftx-ceo-bad-at-league-of-legends/news-story/9737eed0a3eb9cea5b9ccc0566fe3224