Koniec współpracy Overwatch 2 z Prime Gaming: jakie skutki dla graczy?

Gracze Overwatch 2 zaskoczeni zakończeniem programu nagród Prime Gaming

Gracze Overwatch 2 są zaskoczeni ostatnimi wieściami. Prime Gaming kończy swój program nagród w grach.

Obecnie ani Overwatch, ani Prime Gaming nie skomentowały tej decyzji oficjalnie, pozostawiając graczy całkowicie zdezorientowanych i zszokowanych. Co gorsza, Overwatch nie jest jedyną grą, której to dotyczy.

Koniec współpracy pomiędzy Overwatch 2 i Prime Gaming

Nie możesz już odbierać darmowych nagród Overwatch 2 od Prime Gaming. Zamieszanie zaczęło się od Overwatch Cavalary, konta X/Twitter poświęconego dzieleniu się wiadomościami ze gier, w którym opublikowano informację, że Prime Gaming zdecydowało się nie przedłużać kilku swoich promocji, w tym tej oferowanej w Overwatch.

Ogłoszenie to było całkowitym zaskoczeniem, gdyż nic wcześniej nie wskazywało na to, że umowa nie zostanie przedłużona. Ani Blizzard, ani Prime Gaming nie wydały publicznego oświadczenia w tej sprawie, ale gra nie pojawia się już w serwisie.

Dla wielu graczy nagrody Prime Gaming były ogromną korzyścią. W przypadku Overwatch 2 możesz otrzymać darmowe przedmioty w grze, takie jak graffiti, skórki, a nawet pominięcie poziomu przepustki bojowej, po prostu będąc członkiem Prime.

Nic dziwnego, że ludzie są zdenerwowani bez wcześniejszego ostrzeżenia o zakończeniu tego programu.

W odpowiedzi pod postem skomentowano, jak koniec tej umowy oznaczał, że firma straciła wiarę w Overwatch.

Koniec umowy Prime Gaming z Riot Games

Fabuła zagęściła się, gdy Riot Games ujawniło, że Prime Gaming zakończy także program nagród za swoje gry, w tym Valorant i League of Legends. Nawet te niezwykle popularne tytuły nie będą już dystrybuować darmowych nagród za pośrednictwem Prime Gaming.

Ludzie byli wtedy zdezorientowani i są tak samo zdezorientowani teraz, zwłaszcza że nie wydano żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

Prime Gaming ma długą historię oferowania abonentom bezpłatnych gier, a jej spółka-matka może ponownie skupić swoją uwagę na tym aspekcie swoich usług. Na przykład w okolicach premiery serialu telewizyjnego Fallout firma Prime Gaming zaoferowała swoim abonentom bezpłatne kopie różnych gier Fallout. To może być początek większego programu.

Nawet jeśli tak jest, to dość dziwne, że subskrybentom nic nie wspomniano. Jak widzieliśmy wcześniej, niektórzy ludzie subskrybowali Prime tylko ze względu na darmowe nagrody. Gdyby wiedzieli wcześniej, mogliby anulować subskrypcję.

Co sądzisz o decyzji Amazona o zakończeniu nagród Prime Gaming za te główne tytuły? Czy to krok w stronę czegoś lepszego, czy też znacząca strata? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej!<\/p>

Źródło: fandomwire.com