Koniec składu League of Legends T1?

Przyszłość kultowej drużyny T1 w League of Legends jest niepewna, a wiele wskazuje na to, że obecny skład może zostać rozwiązany po Mistrzostwach 2023. Gracze: Choi „Zeus” Woo-je, Mun „Oner” Hyeon-jun, Lee „Faker” ” Sang-hyeok, Lee „Gumayusi” Min-hyeong i Ryu „Keria” Min-seok grają razem od dwóch lat, notując po drodze znaczące osiągnięcia.

Strach T1 Gumayusi

T1 Gumayusi, dolny zawodnik zespołu, wyraził swoje obawy dotyczące możliwego podziału zespołu podczas wywiadu z koreańskimi mediami News Naver. Przyznał, że mogą to być ich ostatnie wspólne Mistrzostwa Świata i ma nadzieję na zwycięski wynik po kilku niepowodzeniach w poprzednich mistrzostwach.

T1 nie wydało jednak żadnego oficjalnego oświadczenia dotyczącego przyszłości swoich graczy po Mistrzostwach. Kontrakty Zeusa, Gumayusi, Kerii i zawodnika zastępującego Kima „Sky” Ha-neula wygasają w listopadzie i nie jest jasne, czy przedłużą kontrakty z T1, czy będą szukać możliwości gdzie indziej.

Skoncentruj się na Mistrzostwach Świata 2023

Na razie T1 skupi się na swojej podróży do Mistrzostw Świata 2023, zaczynając od fazy szwajcarskiej. Zmierzą się z drużynami z różnych głównych regionów, a także z tymi, które zakwalifikowały się z fazy play-in.

Fani T1 z niecierpliwością czekają, aby zobaczyć, czy ten ostatni wyścig przyniesie długo oczekiwane nagrody i mistrzostwa. Niezależnie od tego, czy zespół pozostanie nienaruszony, czy ulegnie zmianom, przyszłość składu League of Legends T1 wisi w powietrzu.

Źródło: gameishard.gg