Kim są Milio i Naafiri w League of Legends?


W filmie rozpoczynającym sezon 2023 ogłoszono dwóch nowych bohaterów, Milio i Naafiri, ale kim oni są i czego fani mogą się spodziewać po ich wydaniu?

Na początku każdego roku sezonu rankingowego Riot Games pozwala fanom rzucić okiem na zawartość, która pojawi się w tym roku dla graczy League of Legends. Na rok 2023 ogłoszono dwie nowości w League of Legends przed ich wydaniem. Jeden to zaklinacz płci męskiej z królestwa żywiołów Ixtal, a drugi Łowczyni Darkinów o tajemniczych, wielorakich formach. Oto wszystko, co wiemy o tym, kim są Milio i Naafiri w League of Legends.

Kim są Milio i Naafiri w League of Legends?

Milio i Naafiri będą pierwszymi bohaterami League of Legends wydanymi w 2023 roku, przy czym Milio będzie pierwszym, a tuż za nim Naafiri. Każdy z nich miał streszczenie swojej historii i roli w wydanej grze, ale wciąż jest wiele do nauczenia się o każdym z tych tajemniczych członków League. Oto, co już wiemy o każdym z nich i co możemy ekstrapolować na temat ich rozgrywki, klasy i roli w League of Legends, gdy w końcu się pojawią.

Kim jest Milio w League of Legends?

Milio będzie pierwszym bohaterem League of Legends wydanym w 2023 roku, jako męski zaklinacz z Ixtal skupiony na magii żywiołów ognia i spełnianiu marzeń swojej rodziny. Ixtal to ukryte królestwo wypełnione magią żywiołów, które odcięło się od reszty Runeterry podczas wojny z Icathianami, kiedy to królestwo Icathia wezwało Pustkę do walki z Shurimą i jej wyniesionymi bogami-wojownikami. Ixtal powoli powraca do świata, a Milio jest jedną z niewielu postaci, jakie widzieliśmy, która została stworzona od podstaw, by być Ixtali. Jako zaklinacz Milio skupi się na wzmacnianiu, leczeniu i ochronie swoich sojuszników za pomocą „Aksjomatu Ognia”, Ixtalskiego określenia ognistego aspektu magii żywiołów.

Milio skupi się wyłącznie na magii ognia, w przeciwieństwie do Qiyany, która kieruje magią ognia, ziemi, wody i powietrza. Niektóre grafiki związane ze zwiastunami Milio przedstawiały urocze duchy ognia, więc możliwe, że wyśle ​​on świecących towarzyszy żywiołów, aby wzmocnić swoich przyjaciół i sojuszników.

Kim jest Naafiri w League of Legends?

Naafiri będzie drugim bohaterem wypuszczonym do League of Legends w 2023 roku, Darkin Assassin uwięzionym w ostrzu i sugerowanym posiadającym wiele ciał, polującym na swoje rodzeństwo Darkin. Darkinowie to wniebowstąpieni bogowie-wojownicy, shurimańscy półbogowie, którzy walczyli z Pustką w Icathii, spaczeni przez magię krwi i traumę walki z Pustką. Ci boscy wojownicy mieli swoje dusze uwięzione w niezwykle potężnej broni, która teraz przejmuje gospodarzy, którzy nimi władają, aby osiągnąć swoje niszczycielskie cele. Naafiri jest zawarty w sztylecie, który ma ogromne oko pośrodku ostrza.

Jako zabójca, Naafiri skupi się na zadawaniu dużych obrażeń z przodu i zdolności do łatwego detonowania delikatnych celów. Biorąc pod uwagę sztukę, która wydaje się drażnić ją jako rój psów lub podobnych drapieżników, oraz sugestię, że może szeroko rozprzestrzenić swoje „polowanie”, możliwe, że będzie mogła podzielić się na wiele form, a następnie wybrać, z której się pojawi lub wędrować po mapie jako wiele figurek. Bez względu na to, jak wypadnie jej sztuczka z wieloma ciałami, prawdopodobnie często będziecie dostawać jednorazowe strzały od Naafiri, kiedy zostanie wypuszczona.

To wszystko, co wiemy teraz o Milio i Naafiri w League of Legends, więcej szczegółów na pewno pojawi się w miarę upływu roku.
Źródło : https://win.gg/news/who-are-milio-and-naafiri-in-league-of-legends/