Kiedy zostanie wydana łatka League of Legends 13.1?


W sezonie 12 gracze League of Legends otrzymali mnóstwo nowej i ekscytującej zawartości. Od najlepszych skórek w każdej aktualizacji po pięciu zupełnie nowych bohaterów, prawie po jednym do każdej roli. Gracze mogą spodziewać się tego samego lub nawet więcej po sezonie 13.

Do tej pory gracze mieli dwa miesiące testowania, grania i poznawania wszystkiego, co nadejdzie w sezonie 13 wraz z przedsezonem 2023. Gracze League mogą przetestować nowy system pingów, przegląd wizji i totemów, zmiany w dżungli ułatwiające grę, zwierzaki z dżungli, nowy i ulepszony Chemtech Drake, zmiany w PD i złocie, zupełnie nowe przedmioty, i więcej. teraz wszystko zostanie wyryte w kamieniu dzięki LoL 13.1.

To powiedziawszy… Jeśli jesteś jednym z tych graczy, którzy nie mogą się doczekać ton nowej zawartości i nie tylko, ale nie wiedzą, kiedy się rozpocznie, mamy coś dla Ciebie. Oto data premiery łatki League of Legends 13.1.

Kiedy zostanie wydana łatka League of Legends 13.1?

Zgodnie z harmonogramem łatek League of Legends na sezon 13, łatka 13.1 ma zostać wydana środa, 11 stycznia 2022 r. Ta aktualizacja oznacza oficjalne rozpoczęcie sezonu 13, rozpoczynając roczną, pełną treści podróż, która zakończy się w środę, 6 grudnia 2023 r.

Kliknij, aby powiększyć

Źródło: Gry Riot

GUNS BLAZING: LoL 13.1 rozpala się do czerwoności z nowymi skórkami

Jeśli chodzi o zawartość LoL 13.1, programiści z Riot Games nie robią żadnych ciosów. Od samego początku sezon 13 będzie zszokowany – pełen treści.

Aktualizacja ma przynieść kilka zmian. Obejmują one średnio zaawansowaną aktualizację Jaxa — pierwszą aktualizację bohatera sezonu 13 — wzmocnienia, osłabienia, zmiany w ponad 15 bohaterach, poprawki w ARAM-ie jako kontynuację wersji 12.24 oraz pierwszy w roku zestaw nowych skórek, które będą świętować Księżycowy Nowy Rok.

Więcej informacji na temat łatki LoL 13.1 można znaleźć tutaj.Źródło : https://realsport101.com/league-of-legends/when-does-league-of-legends-patch-131-release/