Kiedy zostanie wydana łatka 12.19 League of Legends?


League of Legends przyniosło różne osłabienia i wzmocnienia w łatce 12.18, a wraz z nią pojawił się własny zestaw przeszkód. Wielu bohaterów zostało albo zbyt silnych, albo zbyt słabych, przez co gracze zastanawiali się, kiedy będzie następna łatka.

Gracze wiedzą, że łatka 12.18 została wydana 21 września, ale kiedy pojawi się łatka 12.19, która pomoże zrównoważyć Summoner’s Rift?

Dzięki oficjalnemu harmonogramowi aktualizacji dewelopera Riot Games gracze dokładnie wiedzą, kiedy nadejdzie kolejna aktualizacja. W przypadku łatki 12.19 fani hitu MOBA League of Legends od Riot Games mogą spodziewać się, że łatka upuści 5 października i przyniesie ze sobą szereg balansów bohaterów i przedmiotów.

W aktualizacji 12.19 przywrócona zostanie również linia skórek Spirit Blossom, w której każdy bohater zostanie odświeżony jako duch szczególnego uczucia. Ta linia skórek nie była widziana od prawie dwóch lat, więc gracze poszukujący nowego wyglądu dla swoich ulubionych bohaterów będą zadowoleni.

Patch 12.19 jest na serwerze PBE, aby gracze mogli doświadczyć i przetestować przed oficjalnym wprowadzeniem aktualizacji na główny serwer.

Źródło : https://www.dbltap.com/posts/when-does-league-of-legends-patch-12-19-release-01gdgkrkwack