Kiedy startuje nowy sezon League of Legends? To dwie kluczowe daty rozpoczęcia nowego „sezonu” – League of Legends


Wszyscy gracze z Liga Legend Czekają na kolejne ruchy Gry Riot znać Oficjalna data rozpoczęcia sezonu 13. Nie dość, że firma spokojnie podchodzi do tego początku 2023 roku, to jeszcze nie pojawił się nawet żaden oficjalny komunikat o dacie, w której nastąpi spodziewany restart rankingu. Mamy nadzieję, że informacje zostaną upublicznione w najbliższych dniach. Terminy jednak uciekają, a biorąc pod uwagę brak odpowiedzi, chcieliśmy to zrobić teoretyzować, jakie są możliwości na rozpoczęcie nowej kampanii gier eliminacyjnych.

Kluczowe daty rozpoczęcia 13. sezonu League of Legends

Wiemy, że 13. sezon League of Legends nie może się rozpocząć w żadnym wypadku przed następnym 11 stycznia. Dzieje się tak dlatego, że w tym dniu do gry wideo zostanie wprowadzona łatka 13.1. Nie należy jednak mylić tej daty z oficjalnym rozpoczęciem kampanii. Od kilku lat nadejście wersji „.1” niekoniecznie oznacza, że ​​restart rankingów nastąpi lada moment. Na przykład w 2022 r. aktualizacja 12.1 pojawiła się w środę, 5 stycznia, a mecze rankingowe zostały wznowione dopiero dwa dni później. wszystko zostało powiedziane, rozpoczęcie w tym dniu jest możliwe.

Riot Games wspomniało, że 10 i 11 stycznia odbędzie się wydarzenie konkursowe o nazwie „Nowe początki”, w którym wezmą udział znakomici zawodnicy ze wszystkich lig zawodowych i że w tym dniu „transmisja zapowiedzi sezonu 2023”. W ostatnich latach nowe sezony zaczynały się dokładnie tak, jak kończyła się ta transmisja. W ten sposób gracze mieli dostęp do przeglądu zmian, zobaczyli kolejne wieści, które miały trafić do tytułu i wylądowali na Summoner’s Rift z całym szumem na świecie, gdy tylko zobaczyli nowy filmik. jednak i chociaż W tym dobrze uzasadnionym założeniu 11 stycznia jest datą, która ma największy sens.Nie nasza ulubiona opcja.


Którzy bohaterowie pojawią się w przerywniku filmowym 13. sezonu League of Legends?

Wydarzenie powitalne, które może być „spoilerem” 13. sezonu League of Legends

Sezon 13 League of Legends rozpoczyna się od bezprecedensowego wydarzenia: Riot Games będzie musiało zarządzać nowym serwerem. Po przyznaniu Garenie praw do gry wideo do działania w Azji Południowo-Wschodniej we wczesnych latach gry, twórcy LoL przejmują teraz kontrolę nad tą częścią świata. Choć sama wiadomość była ciekawa, nikt nie zwrócił większej uwagi na bonusy, jakie otrzymają gracze. W końcu wydawało się, że nie ma to żadnego wpływu na resztę graczy na świecie. Jest jednak bardzo ciekawy szczegół.

Riot Games ogłosiło na oficjalnym blogu dla graczy z Azji Południowo-Wschodniej, że nowe serwery zostaną otwarte 6 stycznia i że to był powód, dla którego „sezon meczów rankingowych rozpocznie się kilka dni później”. Z kolei ogłoszono, że W piątek 13 stycznia odbędzie sięimpreza powitalna dla wszystkich graczy w regionie. To właśnie ta ostatnia data stała się naszą ulubioną datą rozpoczęcia 13. sezonu League of Legends. Dzieje się to w piątek, daje to rozsądny czas na ustabilizowanie serwerów w Azji Południowo-Wschodniej i nie ma sensu wprowadzać wydarzenia powitalnego, jeśli nie ma to rozpocząć nowej kampanii kwalifikacyjnej.

lol sejuani

Sejuani otrzymała Zwycięską skórkę sezonu 12

Chcemy podkreślić, że jest to teoria. Jednak tym, co łączyło ostatnie starty sezonu poza prezentacją, było to, że zbiegły się one w piątek. Twórcy League of Legends wybrali ten dzień tygodnia z oczywistego powodu: wielu graczy będzie mogło rozpocząć grę w tym samym czasie, w którym rozpoczyna się nowy sezon i cieszyć się wyjątkowym weekendem. Ponadto terminy te zawsze oferowane kilka dni, aby rozwiązać wszelkie problemy które mogły pochodzić z wprowadzenia naszywki startowej sezonu.

Mając wszystko na stole, oto nasza teoria: 13. sezon League of Legends rozpocznie się w piątek, 13 stycznia.Źródło : https://www.khabarnonstop.com/when-does-the-new-season-of-league-of-legends-start-these-are-the-two-key-dates-for-the-start-of-the-new-season-league-of-legends/