Kiedy rozpocznie się 13. sezon League of Legends?


League of Legends, wieloletni król gier MOBA i podstawa gier wideo, wkrótce powita kolejny sezon — sezon 13.

Co roku League of Legends wprowadza nowy sezon. Po raz pierwszy powitany w przedsezonie — który daje graczom czas na aklimatyzację przed rozpoczęciem nowego sezonu — sezony przynoszą zmiany i mnóstwo nowej zawartości, dzięki czemu gra jest świeża i zaktualizowana.

Nie będzie inaczej w sezonie 13, ponieważ zostanie on wprowadzony w przedsezonie, a później, jako pełnoprawna wersja, ze zmieniającą się zawartością Summoner’s Rift.

Mając to na uwadze, oto kiedy Rozpoczyna się 13. sezon League of Legends.

Zbuduj swoją kolekcję: Kupuj przedmioty kolekcjonerskie League of Legends w Sideshow

Kiedy rozpocznie się 13. sezon League of Legends?

Nadal nie ma informacji o premierze 13. sezonu, jednak możemy spodziewać się, że nowy sezon rozpocznie się na początku stycznia 2023 roku.

Źródło: Gry Riot

KOLEJNY ROK, KOLEJNY SEZON: Sezon 13 trafi na serwery live w 2023 r.

Przechodząc do poprzednich sezonów, Riot zwykle rozpoczyna sezon w drugim tygodniu stycznia. To określiłoby możliwą datę premiery około wtorek, 10 stycznia 2023. Oczywiście ta data może ulec zmianie.

Sezon 13 League of Legends, w przeciwieństwie do innych poprzednich sezonów, nie wprowadzi dużych zmian, jednak nadal wprowadzi nową zawartość i funkcje, które z pewnością zmienią Summoner’s Rift.

W nowym sezonie nowy i ulepszony Chemtech Drake powróci z martwych, Dżungla zostanie zmieniona, otrzymując zwierzaki, poprawki do zasięgu obozów i wprowadzając dzielenie się wzmocnieniami. Dodatkowo pojawi się więcej opcji w kole impulsów, zmiany w wizji i totemach, zwiększone PD na górnej alei, nowe przedmioty i wiele więcej.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kiedy zaczyna się przedsezon League of Legends 2023?Źródło : https://realsport101.com/league-of-legends/when-does-league-of-legends-season-13-start/