Kiedy League of Legends: Wild Rift na konsole?


Od momentu wydania w dniu 27 października 2020 r. League of Legends: Wild Rift – mobilna „wersja” areny bitew online dla wielu graczy Riot Games Liga Legend – stał się hitem na całym świecie. Rynek gier mobilnych oferuje znacznie większą dostępność dla graczy z całego świata, a także wygodę dla tych, którzy szukają nieco bardziej swobodnej rozgrywki Liga Legend doświadczenie. Nie popełnij jednak błędu – najlepsze cięcie konkurencji w Dzika szczelina jest ostry; gra stworzyła już własny ekosystem e-sportowy, podobny do swojego odpowiednika na PC, a ostatni sezon zakończył się w 2022 Icons Global Championship w listopadzie ubiegłego roku.

Oprócz możliwości grania na smartfonie, Riot Games to obiecało Dzika szczelina ostatecznie pojawi się na konsolach do gier wideo w latach następujących po jego wydaniu.

Współpraca z Xbox Game Pass na PC

11 stycznia 2023 r. partnerstwo Riot Games z Xbox Game Pass przyniosło nowe nagrody dla wszystkich tytułów dla graczy z zainstalowaną aplikacją Xbox na PC. Odblokowane korzyści League of Legends: Wild Rift obejmowały wszystkich ponad 80 bohaterów, dostęp pierwszego dnia do każdego nowego bohatera w chwili ich premiery oraz 20% premię do PD. Ci, którzy powiązali swoje konta przed 1 stycznia 2023 r., również otrzymali losową skrzynię z emotkami.

Kiedy League of Legends: Wild Rift pojawi się na konsolach?

Ci, którzy chcą grać w League of Legends: Wild Rift na konsolach, będą musieli poczekać, ale partnerstwo Riot Games z Microsoftem za pośrednictwem Xbox Game Pass na PC może sugerować, że Wild Rift trafi na konsole w najbliższej przyszłości, być może dzięki konsolowej wersji gry Xbox Przepustka po wystarczającym „okresie testowym” dla użytkowników grających w tytuły opracowane przez Riot za pośrednictwem Xbox Game Pass na PC. Nie ma żadnych szczegółów dotyczących konkretnej daty premiery Wild Rift na inne konsole, więc bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej aktualizacji, jeśli i kiedy Riot Games opublikuje więcej informacji na temat pozostałych wydań Wild Rift na konsole.Źródło : https://hard-drive.net/when-is-league-of-legends-wild-rift-on-console/