„Katacombs of Karthus”, debata społeczności League of Legends na temat tego, który bohater byłby najbardziej przerażającym bossem podobnym do Dusz


Społeczność League of Legends dobrze się bawiła na subreddicie MOBA, dyskutując, który bohater będzie idealnym bossem w serii Souls-like.

Post na Reddit pyta społeczność League of Legends, kto ich zdaniem będzie najtrudniejszym i najbardziej zastraszającym bossem do walki, jeśli tytuł Riot był podobny do Souls.

Redditor ustawia również następujące parametry do wyboru,

„W oparciu o zestaw umiejętności i projekt w grze (ignorowanie wiedzy, aby Aurelion Sol nie wygrywał automatycznie) Na przykład Zed byłby najtrudniejszą walką z bossem ze względu na jego mobilność/znamię śmierci”.

Sugerowane przez graczy typy będą oparte na zestawach umiejętności bohatera, a nie na wiedzy. Jeśli wybór został dokonany w tej drugiej kategorii, Targonianie, a raczej Aurelion Sol, wygraliby domyślnie.


Który bohater byłby najtrudniejszy do pokonania, gdyby League of Legends przypominało dusze?

W wątku subreddit społeczność League of Legends wydaje się być dość podzielona w swoich opiniach co do tego, który bohater byłby najtrudniejszym wyzwaniem, gdyby MOBA była podobna do Souls.

Podczas gdy niektórzy uważają, że Karthus byłby najbardziej irytującym bossem do pokonania, gdyby był w grze, inni uważają, że męka nie będzie zbyt trudna do pokonania, ponieważ historycznie bossowie nie byli tak wielkim wyzwaniem w historii Dusz.

Jeśli chodzi o jednego z najbardziej znanych bossów serii Souls, Artoriousa, wielu fanów uważa, że ​​bohaterowie tacy jak Riven i Fiora dość dobrze odzwierciedlają jego schematy ataków.

Kayne był również brany pod uwagę przez niektórych graczy, a wielu fanów League of Legends uważa, że ​​jego zestaw ma już dodany element przypominający duszę.

Inną popularną sugestią społeczności był stary Aatrox. Przed przeróbką, Aatrox przybył z pasywną „Studnią krwi”, która pozwoliła mu stać się niewrażliwym i przywrócić część jego maksymalnego zdrowia w ciągu następnych kilku sekund.

Przypomina to wielu bossów Soulsborne, którzy mają wiele pasków zdrowia lub faz do swoich walk, takich jak Bezimienny Król, Siostra Friede i Slave Knight Gael.

Fajnie jest myśleć o League of Legends jako grze podobnej do Souls i o tym, jak bohater z Runterra przekształciłby się w bossa w tym gatunku gier JRPG.

Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : https://www.sportskeeda.com/esports/katacombs-karthus-league-legends-community-debate-champion-intimidating-souls-like-boss