Jinx z League of Legends podobno zadebiutuje w Fortnite


Jeden z najlepszych bohaterów League of Legends debiutuje na nowym polu bitwy i nie jest to miejsce, którego można by się spodziewać. Jinx, luźna armata, przygotowuje się do wejścia na imprezowy autobus przed nowym crossoverem Fortnite.

Według przecieków, mało prawdopodobny crossover ma się odbyć na początku listopada, aby połączyć się z wydaniem Arcane, nowego anime League of Legends, na Netflix. Jinx jest jedną z głównych postaci serialu, stąd jej występ w Battle Royale.

Nie jest jeszcze jasne, ile zawartości League of Legends będzie w Fortnite, ale jasne jest, że niektórzy fani są z pewnością podekscytowani. Jinx to jedyna skórka, która jak dotąd została poddana dataminingowi, ale jest prawdopodobne, że gracze otrzymają po drodze misje związane z League. Kto wie, więcej bohaterów, którzy występują w serialu, może również zostać ujawnionych bliżej tego czasu…

Chociaż jest to zaskakujące partnerstwo między dwoma największymi graczami w branży, nie jest to jedyne. Aby uczcić premierę Arcane, Riot podpisał roczną współpracę z Amazon Prime, aby nagradzać widzów gadżetami w grze.

League of Legends jest nagłówkiem umowy, oferując skórki, emotki i RP, ale są też nagrody dla fanów e-sportu, a także dla graczy Valorant, Wild Rift i Runeterra.

Dzięki Riot Games wyraźnie gotowym do wyrzucenia gotówki, aby Arcane odniosło sukces, kto wie, co może być na horyzoncie dla League of Legends i kto może pojawić się w Fortnite w następnej kolejności.

Arcane ma się ukazać 6 listopada, więc spodziewajcie się wtedy premiery Jinx’s Fortnite.

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:”Jinx League of Legends podobno zadebiutuje w Fortnite”,”type”:”news”,”category”:”fortnite”},” user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:”Epickie gry”,”genre”:”FPS”,”title”:”Fortnite”,”genres”:[„FPS”,”Free to Play”,”esports”]}}}}

Source : https://www.theloadout.com/league-of-legends-jinx-rumoured-for-fortnite-debut