Jeden z górnych graczy w LoL odnotowuje ogromny spadek wskaźnika wygranych Pretendentów po osłabieniu patcha 13.5


Po otrzymaniu kilku poważnych osłabień w Liga Legend W patchu 13.5 współczynnik zwycięstw jednego bohatera znacznie spadł na wysokich poziomach.

Bohaterem, który odnotował tak ogromny spadek, jest Gangplank. Saltwater Scourge ma obecnie wskaźnik wygranych 46,37 procent w Challengerze, czwartym najniższym miejscu wśród górnych graczy, zgodnie z Liga strona statystyk U.GG. Jego wskaźnik wygranych był zupełnie inny w poprzedniej łatce, gdzie pochwalił się wynikiem 53,12 procent, czwartym najwyższym wynikiem na górnej linii.

Gangplank nie otrzymał jednak żadnych poważnych osłabień w swoim zestawie umiejętności. Zmniejszono jedynie obrażenia nieuchronne jego umiejętności biernej, a jego czas odnowienia Beczki Prochu został wydłużony do 18 sekund na wszystkich poziomach. Mimo to, ponieważ jest bohaterem, który wymaga wysokich umiejętności, a podczas gry liczy się każdy najmniejszy szczegół, nagły spadek nie jest aż tak zaskakujący.

Tak czy inaczej, choć z pewnością wpływa to na użycie Gangplanka w wyższych partiach kolejki solo, powinno to mieć niewielki lub żaden wpływ na scenę profesjonalną. W wiosennym splicie LCK 2023 Plaga słonej wody została wybrana tylko cztery razy. Liga strona ze statystykami Oracle’s Elixir. Do tej pory był wybierany tyle samo razy w wiosennym splicie LCS 2023.

Powiązane: LS uważa, że ​​MSI jest „skazane na zagładę”. Kupa śmiechu Łatka 13.6 nie zmienia się wystarczająco

Mając to na uwadze, jest prawdopodobne, że Gangplank w ogóle nie zostanie wybrany w nadchodzących grach, ponieważ był celem młota nerfa w łatce 13.5. A bohatera nigdzie nie widać we wczesnych informacjach o łatce 13.6 dla Ligadrażniąc się, że jego stan może nie zostać zaktualizowany przez Riot w najbliższej przyszłości.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6414799dc90c4915a2255b0c16f8aa4d&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Fone-lol-top-laner-records-massive-challenger-win-rate-drop-following-patch-13-5-nerfs&c=6877953522950373752&mkt=fr-fr