Seria zakazów dla mistrza Kennena na MSI 2023? Dlaczego jest tak niebezpieczny?

Turniej Mid-Season Invitational 2023 zaczyna się!

Dzisiaj rozpoczął się turniej Mid-Season Invitational 2023, a pierwszy zestaw gier pomiędzy G2 i LOUD oraz DFM i PSG Talon nie zawiódł. Ale był jeden mały, ale zabójczy Liga Legend mistrz, który już osiągnął 100-procentowy występ na liście zakazanych mistrzów: Kennen.

Dlaczego Kennen stał się numerem jeden na liście zakazanych mistrzów?

W patchu 13.5 Kennen otrzymał sporo wzmocnień do Grzmiącego Shurikena (Q), który zwiększał jego obrażenia i skracał czas odnowienia, oraz do Błyskawicy (E), który zwiększał procent obrażeń zadawanych stworom. Pomimo tych wzmocnień ma mniej niż 49 procent współczynnika wygranych na Rift i nie należy do najbardziej poszukiwanych bohaterów.

Jednakże, jego wskaźnik wygranych, gdy jest pilotowany przez Liga plusów, wynosi 62 proc. A jego superumiejętność, Slicing Maelstrom, jest zabójcza w walkach drużynowych. Najpopularniejszymi przedmiotami dla Kennena są Buty Czarnoksiężnika i Hextech Rakietowy Pas, a jego zaklęciami przywoływacza są zwykle Błysk i Teleportacja. Łącząc to wszystko razem, gracze Kennena mają dwie możliwości użycia Błysku lub Hextechu w walkach drużynowych i wystrzelenia jego superumiejętności, która zadaje znaczne obrażenia magiczne, gdy uderza w jego cele.

Jeśli Kennen może wylądować na tylnej linii wroga, on i jego drużyna mogą szybko wyeliminować AD i wsparcie wroga. Z tego powodu zawodowcy nie chcą ryzykować i pozwolić Kennenowi wejść na Rift w meczach o tak wysoką stawkę.

Czy Kennen będzie kontynuował serię zakazów?

Czy seria zakazów The Heart of the Tempest będzie kontynuowana przez kolejne dni MSI 2023 jako premier Liga turniej trwa? Dowiemy się o 8:00 CT 3 maja.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6451c761b98a4dccb7825bb905d3464e&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Fone-playmaking-lol-top-laner-shapes-as-msi-2023s-must-ban-champ-after-opening-games&c=12400535483772803584&mkt=fr-fr.