Jankos z G2 Esports jest prawdopodobnie powodem, dla którego Rekkles może odejść z listy League of Legends


G2 Esports zanotowało fatalny występ podczas sezonu League of Legends 2021 LEC.

Doprowadziło to do rosnących plotek, że Rekkles, gwiazda ADC G2 Esports, opuści zespół League of Legends. W rezultacie w społeczności powstało spore zamieszanie. Doszło do punktu, w którym dyrektor generalny G2 Esports, Carlos Rodriguez, skonfrontował się z dziennikarzami, aby odrzucić plotki.

@ ADCEM1 @katolik Zgadza się, nie ma dobrych kandydatów, którzy mogliby go zastąpić. FNC nie daje Upsetowi, a Rogue nie daje Hansowi. Możesz grać na Rookie lub Carzzy, ale to głupie. Wolałbym odbudować się wokół Rekkles i Caps i pozwolić cholernemu Rekklesowi być pasywnym i grać w alei 1v2. Po prostu pozwól Jankosowi grać w połowie/u góry

Wielu fanów było zaskoczonych wydarzeniami, które miały miejsce. Niewiele jednak wiedzieli, że to dopiero początek. Dzień po tym, jak wiadomości wstrząsnęły społecznością, więcej plotek głosiło, że Jankos zagroził ustąpieniem, jeśli Rekkles nie zostanie odcięty od zespołu.


Zaangażowanie Jankosa w ten dramat League of Legends dodatkowo zszokowało fanów

Najnowsze plotki sugerują, że Rekkles może odejść wraz z Wunderem i Mikyxem. Początkowo społeczność myślała, że ​​to Rekkles nie chce pozostać w drużynie. Ale z czasem fani dowiedzieli się, że Jankos naciskał na ten wynik.

Doprowadziło to do ogromnego oburzenia, w którym fani domagali się odpowiedzi od organizacji. Ale wszystko, co otrzymali, to Rodriguez, który nazwał plotki fałszywymi wiadomościami.

po prostu chcę spokojnie oglądać stream Jankosa i uczestniczyć w czacie, nie widząc słowa „Rekkles” wypowiadanego co sekundę ?

Plotki mówią, że Caps i Jankos również mogli być zaangażowani. Jednak Jankos miał znaczący głos. Po odejściu Wundera i Mikyxa, najwyższe i wspierające pozycje są wolne. Odkąd Caps odnowił swój kontrakt, ADC i dżungla są objęte ochroną.

Jedynym dostępnym dżunglerem jest Selfmade Vitality, który ma się odnowić. Dlatego G2 Esports zdecydowało, że Jankos powinien zostać. Wyjaśnił jednak warunki.

To wydarzenie jest sporą niespodzianką. Chociaż czasami gracze nie dogadują się, partycja jest zwykle mniej brudna. Rzeczywiście, Rekkles nie pasował do stylu G2. Ale nikt by się nie spodziewał, że Jankos będzie kierował jego odejściem.

Przyszłość jest wciąż niepewna, ponieważ to wszystko jest tylko dramatem przedsezonowym. Fani uzyskają wyraźniejszy obraz po Mistrzostwach Świata League of Legends.


Ten artykuł odzwierciedla opinie pisarza.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=5E87754E38F942528950E2C2400F4B56&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fesports%2Fg2-esports-jankos-probably-reason-rekkles-might-leave-league-legends-roster&c=8158282353602785294&mkt=fr-fr