Jak zdobywać dropy na Mistrzostwach Świata League of Legends 2021


Mistrzostwa Świata League of Legends 2021 to ponowne wprowadzenie zrzutów i nagród dla widzów, w tym emotki, ikony i przedmioty w grze. Oprócz oglądania transmisji istnieje również nowy sposób na zdobycie tych nagród, w tym teraz Pick’ems.

Darmowe przedmioty dostępne dla fanów

Mistrzostwa Świata League of Legends rozpoczną się 5 października i potrwają do finałów 6 listopada. Cztery etapy rozgrywki — rozgrywki grupowe, ćwierćfinały i finały — mają podobne prawdopodobieństwo odpadnięcia. Aby otrzymać te nagrody, fani muszą upewnić się, że ich konto Riot jest połączone z lolesports.com.

Według Riot Games te spadki są losowe, ale mają większą szansę na wystąpienie podczas ważnych momentów w grach. Na przykład, kiedy pentakille zdarzają się na światach, jest gwarantowany spadek. Inne ważne momenty, które mogą prowadzić do upuszczenia, to skradziony cel, taki jak Smok lub Baron Nashor, lub mniejsze wielokrotne zabójstwo. Ale w tej chwili pentakill jest nadal jedynym gwarantowanym czasem dropu w meczach.

Kolejną ciekawą zapowiedzią jest to, że skórka Zszokowany Teemo będzie ostatnim łupem podczas finałów. Biorąc pod uwagę pozostałe krople w puli, jest to największa i jedyna konkretna gwarantowana skórka w kropli.

Jednak zrzuty nie zawsze dotyczą czasu, ponieważ niektóre testy porównawcze w obserwowanych grach również prowadzą do nagród w grze.

Zdjęcie dostarczone przez Riot Games.

Im więcej meczów League of Legends widzi fan, tym lepsze będą ich dropy. Oglądanie 25 lub więcej gier to miejsce, w którym można znaleźć najlepsze łupy, z kapsułą Esports wraz z tradycyjną kapsułą Worlds Rewards.

Pick’ems to kolejny sposób na zdobycie dropów

Podobnie jak w poprzednich latach, pick’ems pozwala rywalizować z fanami z innych światów, aby zobaczyć, kto zgadnie dobrze. System działa jak inne pick’ems, w którym fani wybierają, kto wygra, zanim nastąpią mecze, a jeśli mają rację, zostaną wysłani do tabeli liderów. W tym roku jedną z największych zmian jest wybór Kryształowej Kuli, w którym fani mogą przewidzieć zwycięzcę Mistrzostw 2021, zanim jeszcze rozpoczną się rozgrywki. Prawidłowe odgadnięcie daje fanom duży bonus. Fani mogą wejść na stronę pickem.lolesports.com, aby rozpocząć wybieranie Kryształowej Kuli. Muszą poczekać do 10 października, aby dokonać wyboru w fazie grupowej, a także zdobyć po drodze dodatkowe dropy.

Riot odpowiada również na wiele pytań dotyczących szczegółów zrzutów w swoim poście na blogu, od tego, jak najlepiej je zdobyć, po regiony, które mają zastosowanie. Podczas oglądania wydarzenia na żywo łupy pojawiają się jako wyskakujące okienka po ich przybyciu, więc fani powinni dostroić się i zebrać przedmioty w grze. Mecze rozpoczynają się 5 października o godzinie 7:00 czasu wschodniego, pierwszym meczem rundy wstępnej pomiędzy Hanwha Life Esports i LNG.

Source : https://www.upcomer.com/how-to-earn-drops-at-the-2021-league-of-legends-world-championship/