Jak zdobyć swoją kartę mistrzostwa w League of Legends


Liga Legend jest jedną z największych internetowych gier wideo na świecie od czasu jej premiery ponad 13 lat temu. Niektórzy użytkownicy grają od premiery, podczas gdy inni dołączyli podczas historycznej przejażdżki tytułu. Ale niezależnie od tego, kiedy dołączyłeś, każdy gracz chciał zobaczyć, ile czasu poświęcił każdemu z nich Ligaogromny arsenał czempionów w tym czy innym momencie.

Podczas Liga Legend sam klient umożliwia przeglądanie Punktów Mistrzostwa dla dowolnego Bohatera, istnieje teraz sposób, aby wyświetlić je na jednym, łatwym do przeglądania obrazie. Zamiast przewijać ogromny katalog 162 czempionów, aby znaleźć tych, których szukasz, będziesz mógł zobaczyć ich wszystkich na jednej dużej infografice.

Jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem własnego Liga Legend Wykres mistrzostwa, oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Skąd wziąć swoją kartę mistrzostwa Liga Legend

Opanowanie własnych rąk Liga Legend Wykres mistrzostwa jest prosty. Po prostu przejdź do MasteryChart.com i wprowadź swój Liga Imię przywoływacza w pasku wyszukiwania na środku strony głównej, które brzmi: „Wyszukaj przywoływacza lub bohatera…”. Upewnij się, że wybrano właściwy region, korzystając z zakładki znajdującej się bezpośrednio po lewej stronie paska wyszukiwania.

Zrzut ekranu przez MasteryChart.com

Po zakończeniu powinieneś być w stanie zobaczyć własną infografikę Liga Legend Mistrzostwa mistrzowskie. Możesz także sortować każdego z Mistrzów według poziomu mistrzostwa, Liga klasę lub czy udało ci się zdobyć Skrzynię hextech mistrza na dany sezon, korzystając z przycisków bezpośrednio pod tabelą mistrzostwa. Dodatkowo możesz zmienić styl infografiki pomiędzy „Zapakowane” i „Zamówione”.

Z samą infografiką można również wejść w interakcję, klikając każdego z Bohaterów, aby zobaczyć ich indywidualny numer mistrzostwa, lub przeciągając bąbelki Bohatera, aby zmienić układ obrazu.

Zrzut ekranu przez MasteryChart.com

Wreszcie, przewijając w dół stronę Wykresu mistrzostwa, możesz zobaczyć swoje indywidualne mistrzostwa mistrzowskie w podobny sposób, jak Liga Legend klienta, ale z kilkoma dodatkowymi funkcjami. Możesz sortować czempionów według porządku alfabetycznego, ostatnio granych i ostatnio granych, postępów w opanowaniu czempionów oraz tego, czy ich Skrzynia Hextech jest dostępna w danym sezonie.

Witryna internetowa z tabelami mistrzostwa umożliwia także przeglądanie graczy z najwyższymi mistrzostwami dla poszczególnych mistrzów, wyszukując ich na stronie głównej lub klikając ikony mistrzów po przewinięciu w dół infografiki tabeli mistrzostwa.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63cd87dfc1144f20a20758531f35678a&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Fhow-to-get-your-league-of-legends-mastery-chart&c=11019280398084274130&mkt=fr-fr