Jak ukończyć misję z wybuchową posyłką w League of Legends


Aktualizacja League of Legends z okazji Nowego Roku Księżycowego dodała kilka tematycznych elementów kosmetycznych, nowy sklep wydarzeń i księżycową galę dla graczy Teamfight Tactics (TFT). W ramach misji Lunar Gala gracze muszą ukończyć misję o nazwie „Wybuchowe Arend”. Tekst misji brzmi: „Zdobądź fajerwerki Annie, zgłaszając podziemny napad”. Oto, co musisz zrobić, aby ukończyć wybuchowy obszar i w League of Legends TFT. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tym, jak wykonać misję wybuchową w League of Legends, przeczytaj uważnie i nie zapomnij podzielić się nimi ze znajomymi.

Wykonywanie misji wybuchowych zleceń w League of Legends:

Obecny zestaw 8 strategii walki drużynowej obejmuje bohaterów o charakterystyce „podziemnej”. Aby aktywować tę funkcję, musisz wylądować co najmniej trzema mistrzami podziemia. Po aktywacji ta funkcja pozwala przejść do napadu poprzez „złamanie” 10 zamków za pomocą wygranych i pokonanych wojen. Po zakończeniu każdego napadu gracze mogą wybrać otrzymane nagrody lub nadal otrzymywać większe nagrody z łącznie siedmioma możliwymi napadami. Musisz złamać łącznie 10 zamków, aby ukończyć napad. Istnieją dwa kamienie milowe dla podziemnej specjalności:

  • Podziemie (3): 4 zamki skarbca po wygranej walce gracza i 6 po przegranej walce gracza.
  • Underground (5): Gracz łamie 6-woltowe blokady po wygraniu meczu i 10-woltowe blokady po przegranej walce.

Przeczytaj także Nowe wydarzenie Halo Infinite, które pojawi się jutro, a jego nagrodami są pełne klasycznego pancerza zasięgu

Gracze muszą wystawić co najmniej trzech mistrzów z podziemną specjalizacją, aby ukończyć wybuchową arenę. Po aktywowaniu atrybutu będziesz musiał utrzymywać go aktywnym przez długi czas, aby wykonać co najmniej jeden napad. Jeśli przejdziesz do rytmu przegrywania w rundzie walki gracza, będziesz mógł szybciej robić postępy na śluzie, ponieważ jeśli przegrasz rundę walki, złamiesz blokadę 6 woltów w podziemiach (3) i blokadę skarbca 10 w podziemia (5). Bohaterowie o podziemnych cechach to:

  • Kayle: 1-koszt
  • Ezreal: koszt 2
  • Vi: koszt 2
  • Sona: koszt 3
  • Samira: koszt 4

Dość łatwo jest wystawić trzech mistrzów podziemia w grze otwierającej, ponieważ Kyle jest bohaterem o jednym koszcie, podczas gdy Ariel i Vi mają koszt 2-każdy. To wszystko, co naprawdę ma w sobie, wszystko, co musisz zrobić, to zagrać w grę (lub w tej samej drużynie) jako ten tajemniczy mistrz.

Pobierz najnowszy artykuł o e-sporcie od Sportslumo.com, śledząc nas na Instagramie, Świergoti YouTube

Źródło : https://sportslumo.com/esports/how-to-complete-explosive-errand-mission-in-league-of-legends/