Jak sprawdzić MMR w League of Legends Wild Rift


Obraz za pośrednictwem Riot Games

League of Legends: Dzika Szczelina od Riot Games przynosi free-to-play LoL na iOS i Androida. Gra mobilna na arenie bitew online dla wielu graczy jest prawie taka sama jak League of Legends, z wyjątkiem nieznacznie zmodyfikowanej pod kątem urządzeń mobilnych. Gracze mają mistrza z fajnymi unikalnymi mocami i walczą z innymi graczami lub sztuczną inteligencją, aby spróbować zniszczyć ich bazę. Dobieranie graczy było centralnym punktem dla wielu graczy w społeczności, więc dowiedz się poniżej, jak sprawdzić MMR w League of Legends Wild Rift!

MMR w League of Legends Wild Rift

MMR (ocena matchmakingu) w League of Legends Wild Rift dopasowuje cię do graczy na twoim poziomie, doświadczeniu i umiejętnościach. Niższe stopnie mają graczy o niskich umiejętnościach, podczas gdy wyższe stopnie mają wyższych umiejętności i bardziej doświadczonych graczy. Na dobieranie graczy generalnie wpływa wydajność gracza, liczba wygranych, które osiąga i ile poniesionych strat.

Rozgrywka w League of Legends Wild RIft (poprzez Riot Games)

Powiązane: Jak naprawić wysoki ping w League of Legends: Wild Rift

W LoL gracz o niskim MMR otrzymuje niższą liczbę punktów ligowych podczas każdego meczu, w którym gra. Wspinając się po szczeblach, zdobywasz więcej punktów i zwiększasz MMR. Współczynnik wygranych ma duży wpływ na zmianę MMR, na przykład jeśli gracz wygra więcej niż 50% swoich meczów, MMR wzrośnie i zmierzy się z trudniejszymi przeciwnikami.

Rozgrywka w League of Legends Wild Rift (poprzez Riot Games)

Niestety nie ma oficjalnego sposobu, aby sprawdzić, w jakim MMR jesteś obecnie, grając w LoL-a. Jedynym sposobem, aby naprawdę dowiedzieć się, jaki jesteś MMR, jest sprawdzenie rankingu graczy po zakończeniu meczu rankingowego. Im wyższy ranking innych graczy – tym wyższy powinieneś założyć, że jesteś w tym momencie.

Powiązane: League of Legends Wild Rift: Jak włączyć tryb 120 FPS

Jeśli chcesz dowiedzieć się z grubsza, jaki masz MMR w dowolnej grze rankingowej, zajrzyj na stronę whatismymr.com. Tymczasem dowiedz się, dowiedz się które są najlepszymi mistrzami dystansowymi w LoL Wild Rift! Powodzenia!

Zatrudniamy autorów poradników do gier!

Touch, Tap, Play poszukuje doświadczonych pisarzy do tworzenia przewodników dla popularnych tytułów na urządzenia mobilne i Nintendo Switch. Jeśli gry mobilne to Twoja pasja i chcesz zarabiać na tworzeniu poradników, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź nasze ogłoszenie już dziś!Źródło : https://www.touchtapplay.com/how-to-check-mmr-in-league-of-legends-wild-rift/