Jak rozwiązać błąd 7 w League of Legends

Przewodnik, jak naprawić błąd połączenia League of Legends.

Co to jest błąd 7 w League of Legends?

Błąd 7 to kod błędu wskazujący, że serwery logowania League of Legends Riot Games są obecnie przeciążone lub występują w nich problemy techniczne utrudniające proces logowania. W przeciwieństwie do innych błędów, nie oznacza to, że serwery są w trakcie konserwacji, ale że są online i nie mogą przetworzyć żądania połączenia z klienta League of Legends na twoim komputerze ze względu na liczbę graczy.

Jeśli serwery działają prawidłowo w godzinach szczytu, powinieneś stać w kolejce. Powinieneś zobaczyć wyskakujące okienko pokazujące Twoją przybliżoną lokalizację i szacowany czas połączenia. Jeśli pojawi się ten błąd, system kolejkowy prawdopodobnie nie działa.

Jak rozwiązać błąd 7

Problem z tym błędem polega na tym, że jest to problem z serwerami Riot Games. W przeciwieństwie do niektórych błędów, niekoniecznie istnieje rozwiązanie, które będzie działać za każdym razem. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest zamknięcie wszystkich instancji League of Legends i programu uruchamiającego Riot Games. Następnie uruchom je ponownie i spróbuj połączyć się ponownie.

Błąd 7 niekoniecznie oznacza, że ​​serwery nie działają. Zawsze jednak możesz sprawdzić status swojego serwera na stronie Stan serwera Riot Games. Będziesz musiał po prostu regularnie uruchamiać program ponownie i próbować ponownie, dopóki się nie zalogujesz lub system kolejkowy nie zacznie działać.

To wszystko, co musisz wiedzieć o tym błędzie. Mamy nadzieję, że wkrótce wrócisz na Summoner’s Rift i Summoner’s Rift.

Źródło: esports.gg