Jak oglądać finał mistrzostw świata League of Legends 2022 w kinach?


The League of Legends Mistrzostwa Świata to obowiązkowa impreza dla każdego fanatyka Ligi, ale niestety nie każdy gracz może dotrzeć na miejsce, aby osobiście przeżyć to wydarzenie. Na szczęście zostało to wzięte pod uwagę i wydarzenie staje się łatwo dostępne w lokalnych kinach, aby gracze mogli się spotykać i doświadczać tej samej atmosfery podczas oglądania wydarzenia w wielkim dniu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak obejrzeć finał League of Legends World Championship 2022.

Gdzie obejrzeć finał mistrzostw świata League of Legends

Jeśli nie znajdziesz się w San Francisco podczas Mistrzostw Świata, nie martw się. Wydarzenie trwa emitowane w kinach w USA i Kanadzie aby jak najwięcej graczy mogło poczuć atmosferę. Riot Games ogłosiło już kilka lokalizacji na oficjalnej stronie internetowej „LoL in Theatres”, z zamiarem ogłoszenia kolejnych lokalizacji przed 5 listopada. Niestety nie w każdej lokalizacji rozpoczęto sprzedaż biletów na wydarzenie, ale najlepiej jest sprawdzić stronę internetową lokalizacji, aby nie przegapić, kiedy w końcu trafią do sprzedaży.

W tej chwili, tylko teatry w Ameryce Północnej mają wybrane lokalizacje na stronie, ale Riot potwierdził, że dodatkowe lokalizacje zostaną dodane, gdy wydarzenie będzie się zbliżać. Obecnie nie ma aktualizacji dotyczących tego, czy wydarzenie przekroczy staw na terytoria międzynarodowe. Mimo to, jeśli czekasz na ogłoszenie swojego miasta, najlepiej zaglądaj na stronę League of Legends. Ze względu na skalę wydarzenia i jego znaczenie dla fanów League na całym świecie, Riot Games stara się zaangażować jak najwięcej graczy. Jeśli jest jedna rzecz, którą Riot Games potrafi wykorzystać, to zachęcanie graczy do wydawania pieniędzy.

Transmisja obejmie również program otwierający Lil Nas X, wykonujący hymn Mistrzostw 2022 „STAR WALKIN”. Ponadto wpływowi i celebryci zaangażowani w grę pojawią się w specjalnych lokalizacjach w kinach i rozdadzą ekskluzywne dla wydarzenia Thunder Sticks.

League Of Legends jest już dostępny na PC.Źródło : https://attackofthefanboy.com/gaming/how-to-watch-the-2022-league-of-legends-world-championship-final-in-theaters/