Jak odblokować wszystkie tryby gry w League of Legends


Kiedy zaczynasz w Liga Legend po raz pierwszy nowi gracze zauważą, że nie wszystkie tryby gry są dostępne do wypróbowania od samego początku. W rzeczywistości większość trybów jest zablokowana za nowym systemem poziomów, który otworzy te różne tryby w miarę postępów w grze.

Dla nowego posiadacza konta będą dostępne tylko tryby gry wykorzystujące sztuczną inteligencję oraz niestandardowe mecze. Dzięki temu nowi gracze mogą ćwiczyć przeciwko nie-ludzkim wojownikom, aby mogli przygotować się do bitew nadchodzących na Summoner’s Rift. Ale kiedy rozegrają wystarczająco dużo gier z botami, zaczynają się prawdziwe testy.

Oto progi poziomu, które gracze muszą osiągnąć, aby odblokować wszystkie tryby gry Liga.

Wymagania poziomu trybu gry w Liga

Niezależnie od tego, czy chcesz grać Liga w bardziej swobodnej stawce lub zamierzasz dołączyć do drabinki rankingowej z jednymi z najlepszych graczy w swoim regionie, musisz rozegrać sporo gier, aby zacząć. Istnieją również różne ulepszenia, które można kupić, aby zwiększyć liczbę punktów doświadczenia, które gracz otrzymuje w grze, dzięki czemu może jeszcze szybciej awansować.

Wymagania poziomu dla każdego trybu gry są następujące:

  • Normalny wybór w ciemno w trybie pięciu na pięciu na Summoner’s Rift zostanie odblokowany na trzecim poziomie.
  • ARAM na Howling Abyss zostanie odblokowany na trzecim poziomie.
  • LigaNarzędzie treningowe odblokuje się na poziomie dziewiątym.
  • Normalny wybór w trybie draftu 5 na 5 na Summoner’s Rift zostanie odblokowany na poziomie 10, ale gracze muszą mieć dostępnych 20 bohaterów.
  • Kolejki rankingowe 5 na 5 solo/w duecie i kolejki elastyczne na Summoner’s Rift zostaną odblokowane na poziomie 30. Gracze nadal muszą mieć co najmniej 20 bohaterów.

Jeśli nie chcesz wskoczyć na Summoner’s Rift lub Howling Abyss, to popularna automatyczna walka Taktyka walki drużynowej jest również darmowy i dostępny na poziomie pierwszym bez konieczności grania w jakiekolwiek gry. Ogólnie rzecz biorąc, zwycięstwa dają ci więcej doświadczenia niż straty, więc twoja droga do 30. poziomu w grze rankingowej może różnić się od innych, w zależności od tego, jak skutecznie radzisz sobie na Rift.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c71a90897d40b382d7d296b53fb8fb&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Fhow-to-unlock-all-game-modes-in-league-of-legends&c=17836555006978233776&mkt=fr-fr